http://keskustelu.suomi24.fi/suomi24?page=3
eli tämän foorumin kolmannesta sivusta tuli äsken.
Jotenkin sekoilee koko Suomi24:n sivusto. Myös jumitti pahasti äsken.
Pahus. Sivua ei löytynyt - Suomi24
Pahus. Sivua ei löytynyt - Suomi24
sekoilee.jotenkin
3
442
Vastaukset
- Tapsa.Myllikästä
eikö se [Pahus sivua ei löydy] tarkoita että sivu on poistettu kokonaan elikä sitä ei löydä kukaan mistään koska sitä ei ole enään olemassa !?
nå nyt ainakin toimii
- Anonyymi
ONKO POLIIISI, TIETOKONEEEN, ÄÄNENSYÖTTÖ VALVONTA PÄÄLLÄ JOKA TARPEELISEEN, MYYNTII, NÄMÄ TURHAT, SYYTELYT SEKOILEE, PUHEET, TURPA KIINNI, MIEHEN PUHE JATKOT, pOLIISI KAI SITÄ RAHAN VIRTAA JO ON TARPEEKSI.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 873587
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1871423- 771387
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401070Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051010Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.309974- 45897
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os77862Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124845