Vaimolla on ollut fantasia sitomisesta ja alistamisesta, olen tuonut hänelle seksikaupoista lehtiä ja muutaman videon bondage-aiheesta. Vaimoni haluaisi oikeasti olla tuntemattoman miehen ”vankina”, kirjoittelimmekin netissä erään masterin kanssa. Mies kuvaili värikkäästi, miten seksikäs vaimoni olisi hänen vallassaan.
En ole suostunut ainakaan vielä ja kyllä Anne-vaimonikin empii asiaa. Koskaan ei tiedä, millainen mies on vastassa, ehkä joku pervo, joka ei pelaa sääntöjen mukaan. Silti tuokin vaihtoehto elää mielissä.
Vaimo oli pukenut ylleen tiukan topin ja jostakin vaatekaapin perukoilta löytyneen minifarkkuhameen, malli Rosa M. Saisin kuulemma repiä kaikki muut vaatteet paitsi hameen, oli laittanut päälleen poistokamaa. Niin, ja stay up -sukkia ei myöskään saa riisua!
Tiesin, minne Anne halusi, yhteinen ulkoseksipaikkamme! Metsäautotien päässä oleva korkea kallio, jossa olemme sekstailleet useita kertoja. Vaimoni haluaa erotiikkaa ulkona, kuulemma kiihottaa aivan mielettömästi. Nyt ensimmäistä kertaa sitomisjuttu, olin itsekin melkoisen kiihottunut sitoessani vaimon kädet selän taakse metsätiellä. Sidon myös kyynärpäät yhteen, vaimo ähkii vartalon noustessa kaarelle, kysyn, ettei tee liian kipeää. On seksikäs pakkaus, riisun hameen väkivalloin, vaimolla on vain minimaaliset narutangat, ohoh, ja nuo stay up -sukat. Kiedon köyden Annen hoikalle vyötärölle ja alan taluttaa ”vankiani” jyrkkää rinnettä ylös!
On eroottista katsella sidotun vaimoni kapuamista korkokengissään metsärinnettä ylös, voihkii ja valittaa, en anna armoa, pätkäisen köydestä niin että Anne kaatuu sammalikkoon polvilleen. Tartun ”vihaisena” tangoista ja repäisen väkivalloin narut poikki ja heitän puiden sekaan ...
Vaimo halusi sitomista
vaimhal
2
2492
Vastaukset
- pillukostuu
Mullekkin kelpais toi...
Vaimo halusi sitomista. Lupasin menna mukaan hänen fantasiaan. Sitoisin hänet sänkyyn ja laskisin siten hänen pyytämänsä kaverit sisälle asuuntomme. Olin tiukannut häneltä kaikki toiminta ohjeet eri tilanteiden varalta. Avasin oven kaveruksille sovittuun aikaan. Ensimmäinen tönäisi minut seinää vasten ja toinen avasi ulko-oven uudestaan. Vajaa kymmenen miehen seurue marssi makkariin ja minä perässä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1728451KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4527620Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763880Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521613685Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183054Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552825Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv432060- 1262056
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231893Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211801