Ihmettelee miksi eiole saanut naisilta yhteydenottoja. Miehet haluaa jyystää Iida Ketolaa. Mutta ilman renneä. Taitaa olla niin että Rennestä tulee aisankannattaja ja Iida kerää munat korista
Renne Korppila
33
6216
Vastaukset
- Wsddffchv
Renne on vaan asuste - sen voi jättää sivuun kun bileet alkaa. Ukossa ei tarpeex vetovoimaa et kukaan muija haluis jakaa tän jämän ketolan kanssa. No, epätoivosia b-luokan tyttöjä löytyy varmaan joskus. Sit kun ketola on kulunut, pohtii renne miksi on tän vanhan kiertopokaalin kanssa....
- XXXS
Jos on nähnyt alastonkuvan Rennestä niin ymmärtää, että Iida haluaa välillä jotain muutakin.
- PrinssiNakinohut
Joo, äijä on iso mutta pili on pieni.
- Anonyymi
PrinssiNakinohut kirjoitti:
Joo, äijä on iso mutta pili on pieni.
Rankka ryyppääminen kutistaa hippelin prinssinakiksi.
- Anonyymi
PrinssiNakinohut kirjoitti:
Joo, äijä on iso mutta pili on pieni.
Ei vain on todellakin iso pili ja siitä on ollut joskus juttua jopa mediassa 😊.
- xMävaanx
Pakko oli käydä kattoo toi rennen saunakuva kun kaikki sanoo et on niin pieni ja täytyy sanoo et mitä vittua. Ei toi nyt mikään micromuna kyl ole. Mulla ite levossa varmaan samaa luokkaa, mut stondiksessa yli 20cm. Ja muistakaa et se on aika iso äijä niin voi näyttää pienemmältä. No mitä mä täs puolustelen kun en edes tykkää koko äijästä, mut silti.
- kiikunkaakun1
Et sä homo ole..... mutta kommentoit kuitenkin Korppilan lerssiä.... : )
- xMävaanx
No onko mun seksuaalisella suuntautumisella mitään väliä. Mähän kommentoin vain lerssin kokoa.
- Ottakaahuomioon
On totta että penis on erektiossa pidempi kuin levossa mutta ero on yleensä noin muutamia senttejä, ei niin että esimerkiksi todella pieni ja ohut penis olisi ns. täydessä mitassaan valtavan kokoinen.
- Anonyymi
Sulla mitään yli 20cm ole. Helppo sanoa ruudun takaa. Taidat vain himoita Rennestä itse, kun vertaat kyrvän kokoa ja leuhkit omallasi..
- Anonyymi
kiikunkaakun1 kirjoitti:
Et sä homo ole..... mutta kommentoit kuitenkin Korppilan lerssiä.... : )
Ei yx kerta homoks tee ja joka kolmas kerta nollaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei yx kerta homoks tee ja joka kolmas kerta nollaa.
Olihan tää jyystäny jopa Bb-Sofiaa, siis tota transaktio. Ei oikein taida fjaxi käydä, oikeiden naisten kans.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olihan tää jyystäny jopa Bb-Sofiaa, siis tota transaktio. Ei oikein taida fjaxi käydä, oikeiden naisten kans.
Onko tuolla bb sofialla ollut vielä miehen sukuelin tallella kun tämä nussiminen on tapahtunut. Jos on niin ei taida olla täysi hetero tuo korppila.
- hyvähyvähyvä
Rohkeeta kertoa tuollaista, syykin on varmaan aika selkee nyt tiedetään ettei kumpikaan petä jos jotain nähdään julkisesti. Onnea heille ovat upea pari
- Lusikatjakoon
Ero tulossa. Muistakaan kuinka Lolakin mainosti taannoin kuinka heillä on vapaa suhde....ja mikä olikaan totuus. Jouluun mennessä on lusikat jaettu Korppilan kodissakin.
- Otemporaomores
Kuinka omaperäisen nokkelaa. Julkaistaan melko lailla riittävästi koko maan kattava epäsuora senssi-ilmoitus. Ajatuksella, että lisää sutinaa ja juorulehdille on sitten turha panon jälkeen perään soitella.
Iida kelpaisi kyllä poljettavaksi, mutta Rennellä ei käy flaksi. Evoluution perusoppi haetaan sitten julkisuuden kautta. Jos nainen päättää jakaa, eikä rima ole kovin korkealla, niin sitä jonoahan saa urakalla purkaa, vaikkei nuorikaan tai missi olisi.
Miehellä pitää olla jo huomattavasti enemmän substanssia osingoille päästäkseen. Kovaa valuuttaa ovat sormus, onnellinen parisuhde ja eloonsa tyytyväisen oloinen mies, sekä uskollinen vaimo. Eihän siinä mitään kilpailtavaa tai tavoittelemisen arvoista siskoille jää, kun toisen puoliso nyt on sitä mieltä, ettei se järvi soutamalla kulu. Mielenkiinto lopahtaa, hyvä jos ehti alkaakaan. - hyiiiiii
Hyi hitto. Käytetään montaa eukkoa. Parinvaihto muka kivaa, niin eräitten mielestä. On se ainakin tosi sairasta. Tuommonen parisuhde ei pitemmän päälle vetele.
Sikoja on molemmat sen himokkaan Iitansa kanssa.
Sairasta touhua. Taitaa olla keltainen neste mennyt yläpäähän. Saastaiset elukat
Ei kukaan tervejärkinentoimi noin.
Tosi iljettävää. - Elvisenoo
Ei mikää boa tuo rennen tikku.
- Anonyymi
Tulihan se ero sitten.
- Anonyymi
Ihan turha julkkis ja sukuakin vielä🤣
- Anonyymi
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008368922.html
Tämä video todisti: renne ei osaa edes nyrkkeillä, mun pikkusiskokin olis pudottanut rennepojan yhellä lyönnillä.. - Anonyymi
Kukahan on, radiojuontaja mutta isolla kusipäällä ei ollut mitään muuta kuin vahingoittaa noita tyyppejä ja isolla porukalla , eikö vaan hävetä niin paljon ettei ikinä tarvitsi noita nähdä,
Hypäkkää syvälle suohon.
Raukkamaisia pelkureita kun isommalla porukalla, moottoripyöräjenginmeiniki eli kun on raukkamainen on paska. Aina. Ihan aina paska, - Anonyymi
Täys luuserihan Renne on aina ollut,joten eipä ollut ihme, että Iidakin vaihtoi maisemaa vaikkei whitetrashiä sutturaa kummempi ollut itsekkään.
Ventovieraiden murjominen julkisella paikalla osoittaa ääliön älynlahjoja.
Tuomiohan siitä rapsahti ja ihan ansiosta.
Toivottavasti tästä tollosta ei tarvitse kuulla enää missään. - Anonyymi
Renne näyttää linnakundilta.
- Anonyymi
Renne saa tyytyä jatkossakin sukupuolen miehestä naiseen vaihtaneisiin.
- Anonyymi
Iida Ketolan kanssa hän oli naimisissa vuosikausia ja heillä oli avoin suhde.
- Anonyymi
Renne ja Sofia ovat kyllä paras pari. Ei muuta pojat kun menoksi taas.
- Anonyymi
Tämänkö kanssa Sofia nykyään tapailee?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämänkö kanssa Sofia nykyään tapailee?
Eikös Sofia tapaillut tätä vapaaottelija McGregoriakin, tai meni hotelliin tämän kutsumana. Toki muitankin naisia oli mukana. Myös Kulta-Iidan Archien kanssa Sofia on joskus tapaillut ulkomailla. Yhteiskuva siitäkin on Seiskassa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikös Sofia tapaillut tätä vapaaottelija McGregoriakin, tai meni hotelliin tämän kutsumana. Toki muitankin naisia oli mukana. Myös Kulta-Iidan Archien kanssa Sofia on joskus tapaillut ulkomailla. Yhteiskuva siitäkin on Seiskassa.
Nikon kirjan mukaan Sofia "vapaaottelee" ikkunakarmin kanssa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämänkö kanssa Sofia nykyään tapailee?
Joku Sofia BB-talossa kertoi tapailleensa kerran, mutta eihän ainakaan Belorffi ole ollut BB-talossa.
- Anonyymi
Tämän korppilan veli pahoinpiteli minut mustasaaren keskuskoulun niin sanotussa "pilotissa" mikä on sen koulun yläaste. On ollut siis koulukiusaaja.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 783190
- 492400
- 322117
Sinkkujen kommentti järkyttävään raiskaukseen
Mikä on kommenttisi tähän järkyttävään raiskaukseen? https://www.is.fi/uutiset/art-2000011204617.html Malmin kohuttu sa4812112- 1371879
Ryöstö hyrynsalmella!
Ketkä ryösti kultasepänliikkeen hyryllä!? 😮 https://yle.fi/a/74-20159313301752- 311745
Sukuvikaako ?
Jälleen löytyi vastuulliseen liikennekäyttäytymiseen kasvatettu iisalmelainen nuori mies: Nuori mies kuollut liikenne101569Joskus mietin
miten pienestä se olisi ollut kiinni, että et koskaan olisi tullut käymään elämässäni. Jos jokin asia olisi mennyt toisi51310Hyvää yötä
Söpöstelen kaivattuni kanssa haaveissani. Halaan tyynyä ja leikin että hän on tässä ihan kiinni. *olet ajatuksissani61264