Ala-Ikkelän juttusille siitä Bodom pieruhahmottelija asiasta!!! Minulle ei kuulu Kyllikki Saaren juttu 1953, Tulilahti 1959, Bodom 1960, JFK:n juttu 1963 ja eikä myöskään Irakin kansanmurha 1965 eikä myöskään joku Abdul Kahur-nimisen tappo 1994 j.n.e. Ihmetyttää, että minä, joka olen kiltti SUOMALAINEN mies niin PASKAA tulee vaan niskaan ja paska annetaan takaisin moninkertaistettuna!!!!!
NisseGeeBodom on hyvä ja painuu.
JarmoSäisäKajaani
2
<50
Vastaukset
- NisseGeeBodom
Meneppä Bodomin Pieruhahmo huumepoliisin peräaukkoon hahmottelemaan!
- TervePsyyke
Meneppä Bodomin Pieruhahmo huumepoliisin peräaukkoon hahmottelemaan! Mitä lääkkeitä sinä käytät, kun tuolle tasolle pääset? Ala-Ikkelän Petri antaa sinulle tarkempaa tietoa, kun hän oli yksi niistä selkäni takana hiipparoivista sekopäistä!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762173Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe371771Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi121511Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2361276Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu621260Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161088Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621013- 60987
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103692