Luulisin_että
14.7.2015 17:40
seksi on heinolalaisen tennismiehen runkkauskuppi, joka on sijoitettu hänen tietokonepöytänsä alle. Nyt useiden vuosien pikkupillufantasioinnin jälkeen kuppi on vasta puolillaan. Haju kämpässä tietenkin on melkoinen - lemahtaa jopa palstoille asti -, mutta kuppia ei ehdi tyhjentämään eikä pesemään, koska täytyy hoidella puoltasataa keskustelupalstaa. Kunhan kuppi on täynnä (= ylitsevuotavainen malja), seksiongelma lakkaa olemasta.
Melperi: Maljani on ylitsevuotavainen
14
<50
Vastaukset
- Tämä_tyyppi
kuulemma on tekemässä väitöskirjaa aiheesta "Palstavelvoitteen laiminlyönti bannauksen perusteena". Väitöskirjatyö edistyy hitaasti, koska on siis tämä palstavelvoite pikkupillufantasioineen. Jos väitöskirja joskus valmistuu, tyyppi jää Suomi24:n historiaan pahimpana tohtoristasoisena palstahäirikkönä. Iankaikkisuudessa moisesta historiallisesta osasta ei tietenkään ole asianomaiselle mitään hyötyä.
- he-he-heee
melperillä on yitsevuotavainen malja, he-hee DDDDDDDDDDDDDDDD
- Ei_se_melperi
taidakaan olla niin kova ja tunteeton, kuin palstoilla monesti on oletettu. Josko hän ei ehkä olekaan kerännyt aarteita taivaaseen niin kuitenkin maan päälle. En tiedä, onko hän saanut kootuksi muuta kuin tämän rukkausspermapurkin, mutta onhan sekin parempi kuin ei mitään. Hänellä on jotakin mitä jättää perikunnalle: purkillinen vanhaa spermaa, joka hänelle on kertynyt palstoilla pikkupillufantasioissa eläessä. Jos melperin perikunta raskii niin sehän voisi luovuttaa tuon purkin Palstahäiriköintimuseoon. Tuota museota ei vielä ole perustettu, mutta taatusti se on tulossa. Sehän voitaisiin sijoittaa Guggenheim-museon yhteyteen tai Helsinkiin rakennettavaan suurmoskeijaan. Kun melperi ei palstailuaikoinaan saanut suurta mainetta ja kunniaa niin kuoltuaan ainakin hänen spermapurkkinsa pääsi kuninkaalliseen seuraan, sillä suurmoskeijanhan rahoittavat ulkomaiset muslimikuninkaalliset.
- melperi_on
hyvä. Hän on säästänyt spermansa jälkipolville.
- Hän_on
melperi_on kirjoitti:
hyvä. Hän on säästänyt spermansa jälkipolville.
niin ajattelevainen.
- lestan.pornomesta
melperi_on kirjoitti:
hyvä. Hän on säästänyt spermansa jälkipolville.
Te vl-miehet sitten ette säästele. Mikä vaimon kanssa jää ylitse, menee se lapsosillenne! Muuten, tämä on Suomen pontevimpia pornokeskusteluja, asialla ihana vl-väki. Olette varmasti ylpeitä saavutuksistanne!
- Lissu008
melperi_on kirjoitti:
hyvä. Hän on säästänyt spermansa jälkipolville.
Eihän melperillä oo jälkipolvea!
- eikö_sillä
Lissu008 kirjoitti:
Eihän melperillä oo jälkipolvea!
oo?
- melperi_ainakaan
ei ole heittänyt siemeniään hukkaan, tosin happamia ne ovat jo
- Sinä_melperihän
voisit hankkia suuremman runkkausmaljan.
- olet_sinä
vitsikäs melperi
- vitsikäs_tuo
melperi
- OLETKO_SINÄ_MEL-
peri vähävarainen? Pitäisikö meidän muiden palstalaisten kerätä kolehti, että saisimme Sinulle suuremman runkkausjätösten säiliön?
- hanki_isompi
runkkauskuppi tai tyhjennä entinen, hapantunut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse734527Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1053769Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1423463Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.371970Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575691921Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891219- 1181035
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.127944- 55925
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25837