Haluun sua H

taas niin että silmissä sumenee.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mä en koskaan ole ajatellut aiemmin tällaista, mutta jos yhden kerran.. On niin surkea olo, että voisiko se enää pahentua... Miten elämä on voinut ajautua tähän.

Äänestä
  • Liittyykö surusi jotenkin kokoosi.

    Äänestä

  • Ei liity kokoon ;D vaan ylipäätään intohimoon.

    Äänestä

Missäs tämä H asuu? Mies vai nainen?

Äänestä
  • Missä H asuu, sen ei ole väliä enkä koskaan sitä täällä kerro mutta mies on. Mä riehun täällä itekseni, puran ajatuksia milloin mitäkin mielen päällä mutta en usko että ko. H täällä hilluu edelleenkään paitsi mun tuurilla se onkin kirjottanut ton ekan mieltäylentävän vastauksen aloitukseen.

    Tää on just niin tätä, onneksi tämäkin taas hiipuu aikanaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


6791 kirjoitti:

taas niin että silmissä sumenee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu