tappavinta on huomata käytännössä

miten tyttö pyrkii nyhtämään, jotain saldoa itellensä, meikäläiseltä, dödö pöyhkeydessään.

vitsin dödö

https://www.youtube.com/watch?v=qcWKZTI9OC4

t.olen auttamatta, en ehkä tavoitelluin poikamies, seuratuin, ammattitasolla, tälä pallolla, elä sie tyttöö selevitä
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Nyt voisin jo sanoa suoraan - suu kiinni.

Äänestä

Mitäs jos lopettaisit noi kuvitelmat häntä koskien ihan alkaen naisvihasesta asenteesta, jotta sua vedatettäis jolla lietsot itseäs vihaan agressioon...

Äänestä
  • Agenttihan on aivan liekeissä tytön takia. Tilanne, jota ei osaa selvittää: top sikret.

    Äänestä

Ei tavoitelluin tällä pallolla vaan koko universumissa.

Äänestä

Siä nyhät itelles jos jonkinmoista huomioi näillä.hevosenporkkanajutut on kyllä hauskoja.

Äänestä
  • Vienkö huomion sulta?

    Näyrimmät anteeksipyyntöni.

    Äänestä

  • Hevosenporkkanajutut:D :D

    Nämä jutut on himmeimpiä ikinä!

    Äänestä

Helou Cia.Tällä hetkellä en oikein pidä sinusta.Sinä pelleilet kustannuksellani.
Siätäisit selkääsi.Saldoa;mä teen ja sanon sulle mitä haluun.Loppu peleissä mä voitan sinut.Sää oot pässi.
Etkä ymmärä naisista etkä elämästä mitään.Kama en ymmärtänyt yhtään booring.
Kun on kiukkunen ei voi sanoa mitään nättiäTdödö

Äänestä
  • Mitä sitten? Kama on tullista läpipäässyt, sun mielipiteesi ei kiinnosta. Loppupeleissä sä oot pässi. Kissasi voi todistaa.

    Äänestä

  • sä et sano mitään mulle, senkin höpö. sä et voita mitään, sun pingviinin askeleet ei jyrää, vitsin höpetys. sun uhos tyttö, ei vedä meikäläisen uraan cia:assa nähden mitään pelikertoimia, muhun nähden, oot pelekkä nössö, höpöttelijä, vitsit.

    Äänestä

  • Tunnustan.Hemmetin netti on tehnyt minusta nössön.Netti on kuin peili;kun tänne katsoo ulkopuolelta .Näkee itsensä ;;;
    Joskus tykkää näkemästään joskus ei.
    Ei uskaltaisi olla todellinen.
    Hyvää tässä on ;olen tullut kiltemmäksi.
    Olisin kyllä todella kamala.

    Äänestä

  • pikkukb kirjoitti:

    Tunnustan.Hemmetin netti on tehnyt minusta nössön.Netti on kuin peili;kun tänne katsoo ulkopuolelta .Näkee itsensä ;;;
    Joskus tykkää näkemästään joskus ei.
    Ei uskaltaisi olla todellinen.
    Hyvää tässä on ;olen tullut kiltemmäksi.
    Olisin kyllä todella kamala.

    just. Netti on peili silloin, kun siitä tekee sellaisen.

    Äänestä

En oo missään vaiheessa tajunnu, minkä takia cia:n piti tänne palstalle tulla töhrimään seiniä. Alkuun kaikki oli ihan hyvin, mutta varmaan joku päätti olla joku Jumala, Venus. Eikä cia tietenkään voi poistua täältä ennen kuin keissi on viety loppuun asti. Hyvää yötä, arvon taivaallisuuksillenne. Toivottavasti joku hyötyy cia:sta oikeasti, edes täällä palstalla.

Äänestä
  • Se on tyhjänuhoaja. Hänkin on ollut jossain työssä, missä salassapidettävää, kuten nykyisin ihan kaikkialla. Pullistelee "tiedoillaan" väärinkäytettyään asemaansa yksityisiin tarkoituksiinsa.

    Äänestä

  • VäliviskiSille kirjoitti:

    Se on tyhjänuhoaja. Hänkin on ollut jossain työssä, missä salassapidettävää, kuten nykyisin ihan kaikkialla. Pullistelee "tiedoillaan" väärinkäytettyään asemaansa yksityisiin tarkoituksiinsa.

    Millä tavalla väärinkäyttänyt asemaansa?

    Äänestä

Hei Cia, mut erityisesti dödö(t)...
antaa sen cian laittaa massii Kreiekkaan vnhasta mistista ja pysyä ansaitusti juniversumin tavoitelluimpana. Mää oon Stasin dubbelAgentti. Tii-ti-tyyn listasta llöytyy nimi ja muut tiedot, jos ei oo deltoitu. Selevitykset siinä sdötöille ja cialle. Mää-kimisiin.

Äänestä
  • Hyvä! Löysin Titityyn listan eilen takataskustani, missä olen pitänyt lompakkoa 70-luvulta lähtien.

    Äänestä

  • JamesPotku007 kirjoitti:

    Hyvä! Löysin Titityyn listan eilen takataskustani, missä olen pitänyt lompakkoa 70-luvulta lähtien.

    Melko söpöä, housut 60-luvulta? Kyllä sihteeri pitää listoista huolen.

    Äänestä

Ei saa ketään haukkua siaksi, se jättää syvät arvet sieluun.

Äänestä
  • Kyllä näi on !
    Ulkonäkö voi olla sikamainen (huom tai myös tätejä kiihottavassa muodossa) äklö.
    Jotain pikkupojan egoa saattais nostattaa tietysti jos nainen sanois vitun sika ja läppäis poskelle.Ei kannata antaa tyydytystä ;) kannattaa olla yhtä sika mielummi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


entunnetiedän kirjoitti:

miten tyttö pyrkii nyhtämään, jotain saldoa itellensä, meikäläiseltä, dödö pöyhkeydessään.

vitsin dödö

https://www.youtube.com/watch?v=qcWKZTI9OC4

t.olen auttamatta, en ehkä tavoitelluin poikamies, seuratuin, ammattitasolla, tälä pallolla, elä sie tyttöö selevitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu