Arvoisa potilas..

Kohottakaa hieman jalkaanne, niin asetan tyynyn..
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onko muilla samaa ongelmaa vai olenko ihan yksin ongelmani kanssa? Tää sama asia on vaivannut niin kauan kuin muistan eli ihan lapsesta saakka.

Äänestä
  • Laitat siis tyynyn jalkojen alle?

    Äänestä

  • eiolevaivannut kirjoitti:

    Laitat siis tyynyn jalkojen alle?

    Ai, unohtuikin kertoa itse asia! ;)
    Vaiva ei oikeestaan liittynyt tähän tyyny asiaan ollenkaan, mutta kunhan sen nyt johonkin kirjoitin. :)

    Äänestä

Arvoisa hoitohenkilö

Toki teen kuten pyydetään, kunhan te ensiksi

kohotatte hieman omaa jalkaanne.

Pitäisi piiloittaa hieman lihaa...

Äänestä

Kiitos kiitos...mukavaa jos olen arvoisa.. niin tekin hoitava henkilöni.

Jaa jaa... auttaiskohan tuo tyyny tähän mun vaivaan.. jalka kipee ja sydän kipee ja mitä kaikkee..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoitohenkilö kirjoitti:

Kohottakaa hieman jalkaanne, niin asetan tyynyn..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu