Nimittäin jos js kun sinulla sattuu olemaan rahaa sijoittaa, älä anna niitä pankin käyttöön ainakaan ennenkuin olet selvittänyt paljonko se sinulle maksaa.
Kun teet sijoitussopimusta sinulle ei vapaaehtoisesti kerrota että tililtäsi häviää yhdestä kolmeen prosenttiin heti kun olet rahat antanut. Selitys on että kulujen peittämiseen ja rahastonhoitajien palkkoihin,( oli tuloja tai ei) Se ainakin näillä nykyisillä tuotoilla kestää pitkään ennenkuin olet omillasi, jos koskaan.
Pankit vedättävät asiakkaitaan.
reipe
2
91
Vastaukset
- rämpeläine
Hyvä että laitoit nekin rahat webbikamerahuoriin.
- Bisnesisbisnes
Kaikki maksaa,sijoitus/henkilöstörahastot,salkut yms.Mikäli rahastoon ei tule tuottoa tai lisää rahaa on se jonakin päivänä kuivana.Kulut syövät saldoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614408KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523251Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492524Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?522485- 1092207
- 241893
- 231652
- 301616
- 1611494
- 361265