Bam Margera taitaa nykyään olla täys juoppo paska
Bam Margera
vitunkännissä
1066
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Öö anteeks mitä vittua? Mikä sä oot sanoo Bamii paskaks juopoks? Ja ihan muuten vaan Bam on ihana ihminen(en tunne),mutta miten nyt olen nähnyt ja kuullut hän luopuu omaisuudestaan. Lahjottaa sen rahat vanhemmile veljelle ja ystäville. Entäs sitten jos Bam juo miten se sun persettäs kutittaa?? Älä ala haukkuu ihmistä jota et tunne paljon paskaakaan. Jos Bamin juominen kutittaa sun persettä nii hakeudu hoitoon. Vittu herää oikeesti!
Tiedän nää asiat,koska satun olemaan Bamin fani. Kannattaa miettii mitä sanot ihmisestä jota et tunne
En tunne herraa mutta kovin turvonneelta hän viimeaikoina julkaistussa kuvassa näyttää, mistä sitten johtuneekaan. Tosin ei tietoa milloin tuo kuva on otettu.
Kovasti kaipailee suomalaista muusikkoystäväänsä joka ei ilmeisesti koe samoin. Siihenkin on vihjailtu syyksi että suomalainen haluaa välttää päihdehakuista elämää.
Tämähän ei siis tarkoita etteikö Bam olisi ok tyyppi, mutta tällaista kirjoitellaan lehdissä.
Kaikilla saa tietenkin olla oma mielipde,että makuasiahan tämä on,mutta ne mielipiteet jotka ei aina ole just sieltä parhaimmasta päästä ole niin voi pitää sen ihan omana tietona. Bam tuli hakatuksi juhannuksena. Kyllä Bamilläkin se nyrkki heilu,mutta islantilaisella räppärillä kyllä se nyrkki ekana heilu. Mutta ei siitä sen enempää kaikki on omaa mieltä asioista/ihmisistä,mutta niistä ei aina ole pakko ilmoittaa :)
en tarkoittanut edellistä kommenttia sinulle menejatiedä vaan vitunkännissä tyypille!
ilmeisesti käyttää kamaa ja juo nykyään tosi usein kun ei oo ryan dunnia enää katsomassa perään..
Bam on sanonut haastatteluissa että on ollut jo kuivilla pitkään. Ja miten nii kahtomassa perään? Ryan toimi kylläkin Bamin parhaana kaverina EIKÄ "lapsenvahtina" Väitätkö ettet sitten ite juo ollenkaan?? Ja mitä tarkoittaa ilmeisesti? Väitäks että Bam käyttää huumeita. Sinuna en alkais nettiin kirjotteleen sun luuloja käyttääkö joku huumeita vai ei:DD Jos sulla ei oo mitään todisteita Bamin huumeiden käytöstä muutakun ulkonäkö nii haista vittu:DD!!
Hei samaa mieltä sun kanssa! Älkää ees alkako väittää Bamist mtään os ei oo mitään millä todistaa se!
Ihan sekasin se oli viimeks kun nähtiin
älkää tulko yhtään arvosteleen bamia tänne!! bam ei tarvi mitään lapsenvahtia!! ja mitä sitten vaikka tykittääkin huumeita suoneen???