Terve.
Olemme puuhaamassa Helsinkiin vapaa-ajanpalvelua joka painottuu rc-autoihin.
Haemme nyt joukkorahoituksella lisää omaa pääomaa. Tarjolla on tarraa, putkihuivia ja erilaisia lippupaketteja tulevaan toimipaikkaamme.
Joukkorahoituksen löydät osoitteesta
http://mesenaatti.me/rc-ratakeskus-roihupeltoon/
Käy osallistumassa ja kerro myös tutuillesi.
Naamakirjasta meidät löytää https://www.facebook.com/rcratakeskus?ref=hl
Käy tutustumassa hankkeeseen myös sivuillamme www.rc-ratakeskus.com
Mikko
Uusi rc-painotteinen vapaa-ajanpalvelu Helsinkiin
4
59
Vastaukset
- RC-Mikko
Hei.
Joukkorahoituskampanjassa uusi tuote.
Juoma ja kakkupala kahvilasta.
Käykää tutustumassa ja osallistumassa.
http://mesenaatti.me/rc-ratakeskus-roihupeltoon/
Mikäli joukkorahoituskampanjan minimisummaa ei saavuteta osallistujat saavat rahansa takaisin.
Mikko - Niiinärsyyntynyt
No voi nyt sun..
Siis oikeesti joku Firma mainostaa täällä Suomi24 foorumilla, tuotetta jota ei vielä ole olemassakaan. Jos vaiks sais maksumiehet siihen täältä? Aika touhuu hei.
Ymmärrän mainostamisen pienessä firmassa kun ei rahaa muutenkaan ole, mut siis periaatteessa rahankeräyksen mainostamista keskustelufoorumille, niin sitä ei voi hyväksyä. Aikas kaukana ollaa tavoitteesta, ma huomaan. Yllättävän paljon ootte kumminkin saanu, ku ite en ois pennilläkään tukenu tuollaista haahuilua.
Perustuskulut otetaan kukkarosta tai pankista, mut ei ennakkoon asiakkailta!
Olen puhunut, Jag har talat! - RC-Mikko
Terve.
RC-Ratakeskus avattu osoitteessa Levytie 2-4, 00880 Helsinki.
Auki tiistaista sunnuntaihin klo 12-21.
Rc-autoilua, flippereitä, ilmakiekkoa yms.
Tervetuloa tutustumaan.
Mikko - RC-Mikko
Paikasta juttu Nyt-liitteen nettiversiossa.
http://nyt.fi/a1454900669227
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762260Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391801Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141581Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371303Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631296Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191111Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631052- 611012
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja108733