Kaljan aika taas...

Ikävä on kova..
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nouuuuuuuu. don`t do that!!!!!!!

Äänestä
  • Kyllä nyt täytyy...

    Äänestä

RISTO.Ketä sä oikein kaipaat ?Ai juu sehän oli se ANNE. Mut ei kukaan kaipaa kalja juoppoo!

Äänestä
  • Ei se pitänyt silloinkaa, kun olin raitis ja terveempi..

    Äänestä

  • No sou sori.
    Jos muuttuisit vähän seksikkäämäksi.Värjäisit tukan vaik vihreeksi.Vois vaik huomata sunt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Ikävä on kova..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu