Rantakallan naistentanssit ?

horttokaalo

Eikö Rantakallassa enää järjestetä naistentansseja ? Aina vain jotain tylsää karaokea.

Olen monen kuullut kaipaavan naistentansseja varsinkin näin kesällä. Viekö
Merisärkkä tanssijat vai eikö Rantakallassa raskita maksaa vähän nimekkäämmälle esiintyjälle.. Maisemat olisivat kesäiltana kauniit ja monet turistit (jos niitä vielä särkillä on) olisivat kiinnostuneet tulemaan ja kokemaan ennen niin suositut naistentanssit. Hotelli saisi myös yöpyviä asiakkaita (kauempaa tulevista).

JÄRJESTÄKÄÄ NYT EDES YHDET NAISTENTANSSIT TÄLLE KESÄLLE, VAIKKA
VANHEMPAA 60-70 LUVUN MUSIIKKIA.

6

450

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • muuannemeen

      Samma mieltä oon määkin. Miksei niitä oo ennää ?? Onko Rantis tehny sopimuksen Merisärkän kans (nämä biletit ja kuletukset Rantakallasta). Rantakalla pienempi ja jotenkin ROMANTTISEMPI paikka kui se toinen. Noh jos ei Rantis tarvi asiakkaita tanssilattialle ja ravinteliin niin olokoon sitte hilijaa ja kilijukuun korvaan karaokekurkut.

    • Huolestunnut

      Toivon että.Rantakallan järjestäisi. Vastaisuudessa naistentanssit.

      • Huolestunnut

        Asiakas kasvaisi


    • Kalajoelta

      Eihän sieltä muutenkaan saa enään mitään. Aina ovet lukossa ja ravintola kiinni.
      Kuka sinne enään jaksaa ees yrittää.

      • idiootille

        Rantakalla ja kaikki muutkin hotellit särkillä ovat normaalisti auki. AUKIOLOAIKOJA ON VAIN RUKATTU, KOSKA SESONKIAIKA ON LOPPUNUT.
        LUE ÄÄLIÖ JOTAIN, OTA ASIOISTA SELVÄÄ ENNENKUIN TULET NAUKUMAAN IDIOOTTIMAISUUKSIA YLEISILLE PALSTOILLE.


    • tanssimono

      ....kuluttakaa hyvät ihmiset muutama euro talon tarjoiluihin.
      .kyllä siitä esiintyjät paranee kun löytyy
      Maksajia...terv.vodkaspraitti

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      9
      2781
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2621
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      18
      2317
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      49
      1894
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1473
    6. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1463
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1173
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      101
      1154
    9. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      71
      1005
    10. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      81
      958
    Aihe