Neuvot tarpeen

Kaljaa saa pian marketista ja on tarkistettava onko kelan päivä rahoja jäljellä vai pitääkö lähteä pyytämään lisää. Mistä sais lisää rahaa? Millä verukkeella sais käteistä ?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Join puoli pulloa olutta niin tuli aivan hirivittävät sisukalukivut ja sormenikin tulehtui. Olen aikeissa lähteä ensipauun. Sitä ennen koitan juoda vettä litratolkulla ja kourallisen B vitamiineja etttä ei tarvitisikaan lähteä. En suosittele että etsit rahaa kaljaan-

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Vinkki11 kirjoitti:

Kaljaa saa pian marketista ja on tarkistettava onko kelan päivä rahoja jäljellä vai pitääkö lähteä pyytämään lisää. Mistä sais lisää rahaa? Millä verukkeella sais käteistä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu