Mä olen kolmekymppinen mies Pirkanmaalta. Käyn paljon salilla, olen karvainen, roteva ja jonkin verran vatsakas. Olen ollut tähän asti yksin töiden ja opiskeluiden vuoksi. Muutenkin viihdyn omissa oloissani ja olen introvertti. Raha-asiat minulla on kunnossa.
Minulla olisi paljon rakkautta annettavana jos vain löytäisin tytön tai naisen joka sitä haluaisi ottaa vastaan. Minua kiinnostaa etenkin ujot, yksinäiset ja hiljaiset tytöt ja naiset. En aseta mitään ikä- enkä kokorajoituksia. Haluan, että olet oma itsesi ja kelpaat minulle sellaisena. Ei haittaa vaikka sinulla ei olisi yhtään kavereita tai kokemusta miehistä. Etsin samalla elämänkumppania ja sielunveljeä, jonka kanssa mahdollisesti olla yhdessä koko loppuelämä tai ainakin ystäviä jos ei muuta. :)
Kirjoita jos vähänkään kiinnostuit!
harrinposti_1@outlook.com
Karvaiselle miehelle seuraa
seuraaetsimässä
3
<50
Vastaukset
- Kilttis
Mun karvaista selkää vois tulla joku nainen sheivaamaan.
- paskaa_kaikki
Mihin se Raimon ja Pertin kirkkohäillä vihittyyn parisuhteeseen nuorena
adoptoitu palstan häirikköspämmäri miestissimies on ny joutunu, täällähän
olis sille selvästi tilausta näiden machohomojen toimesta, nyt nopeesti kirjoitteleen
viestiä sielunveljilleen. - entajunnut
SielunVELJEÄ etsit, mutta kuitenkin tytöistä ja naisista... Siis kumpaa sukupuolta nyt etsit, vai molempia???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762149Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361762Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111500Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341265Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611250Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161079Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv611002- 60983
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103684