Mitäs te olette mieltä. Naapurin räkänokka hakkeroi kaukovainiolla Oulussa tietokoneeni, niin vedänkö turpaan oikeen ikuisille arville naama, vai teenkö rikosilmoituksen mieluimmin? Säälittää vain tuon pariskunnan lapsi, mahtaa olla mukavaa kun vanhemmat on rikollisia, mutta jotainhan tässä on tehtävä joten äänestetääs? :)
hakkerointia Oulussa
7
<50
Vastaukset
- Pulkkinen_aaro
Vedä turpaan. Kaikki tietää nuo kaketsun pirinistit ja Kultatien kusipäät. huumehörhöjä. Jos nuo pistettäisiin montun reunalle ja niskalaukaus niin kukaan ei jäisi kaipaamaan. Ryöstelevät, uhkailevat, sotkevat häiriköivät noille ei voi pitkää ikää povata. käsittääkseni lähes kaikki niistä työkyvyttömyyseläkkeellä psyykkisistä syistä. Pilaavat koko kaukovainion maineen. Maahanmuuttajistakaan ei ole mitään ongelmaa kaukovainiolla kun vertaa noihin supisuomalaisiin narkkaripaskiaisiin.
- kusi-ville
Ota ja semmosella juustoraastimella vejä sen naama lihoille.? Oisko vähä vänkää oisko? tai vie se pizzeriaa kaketsulla nii kyllä sen joku siel ampuu...
- marquesDeSade
tee rikosilmoitus. Rikolliset pitää lain mukaan käräyttää. Ei niille saa antaa minkäänlaista valtaa terrorisoida muiden ihmisten elämää, sellaisesta ainakaan mitään tulisi. Menet nyt ja teet vaikka nettivinkin. Siihen sulla on oikeus.
- cindiegrey
tee rikosilmoitus... Oulussa on todella paljon noita nistejä juurikin kaketsu-hiirosessa, rajakylässä, koskelassa tuirassa ja toki muuallakin mutta nuo slummit on pahimpia. Eipä niillä ole muuta tekemistä kuin rikoksilla rahoittaa päihteiden käyttöään.
- höyhtyänyrjänä
Mä taidan tietää keistä puhut. Olen pahoillani jos justiin sun naapurissa. Koko Oulu tietää ne hörhöt ja kaketsulla ne ainakin asuu joita mä tarkoitan. Ei niille varmaan tarvi mitään tehdä, nehän on jo aikapäiviä sitten pilanneet elämänsä rikoksilla ja huumehörhöillen. Ihme jos elävät enää kymmenen vuoden päästä. Jätä mokoma roskasakki omaan arvoonsa, niille nauraa selän takana koko Oulu jo valmiiksi.
- nysvä-ismo
Jengi... vittu ne on pellejä. Tiedän ne tyypit. Sellaisia paskahousuja joo tosi huuuurrrrjan pelottava jengi niillä. :D ei helevetti ne on haistelleet liimalla aivonsa pilalle jo apukouluaikoinaan. Kaukovainion kovikset r.y hahahahahaha
- cawamagia
Mitä sä siel asut? Ei oulussa ole kuin peltolan potilaita ja juopponistejä. Oot pian ite samanlainen jos et muuta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762305Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391813Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141616Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu661319Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2391315Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191118Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv641063- 621022
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja110752Asiat oikeisiin mittoihin
Komiat lehteen oli saatu kokonainen aukeama aikaiseksi hevostelemalla Lumion pahuutta. Eihän tässä nyt varmaan kukaan osaa enää näillä Kauhavan säänn45696