Mitä niissä narsisteissa on niin pahaa? Minulla on narsisteja kukkamaalla monta riviä ja kauniita kellertäviä narsisteja onkin vallan ja tuoksuukin hyvältä. nam. Ihania. Minä niitä hoidan ja eivätkä ne mitään pahaa tee. Mehiläisetkin niissä tykkää pörryyttää. Älkää kauniita narsisteja aina haukkuko tai kasvattakaa sitten osmankäämejä jos ei kauniit kukat kelpaa.
narsistit kukkivat ah niin kauniisti kesällä
mummi08
1
293
Vastaukset
- kukkisman
Keväällä kun ei mikään muu kuki narsissit on hienoja, naapuri kyseli mikä tuo kukka on, outoa ettei yleistä kukkaa tunne.
Syksyllä tilaan runsaasti uusia sipuleita ja niitä istutan vähän kaikkialle tontilla, sopivasti tulikin Korpikankaalta luottelo postissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen252694Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään402332Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.621308Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp2991231- 41986
- 42977
Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh88905- 77894
Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup94808Nautitko riidan haastamisesta?
Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin175803