mitä tekis

Pitäis murskata oma sydän, ai niin unohtu, että sehän on jo murskattu.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ai niin unohtu.. etteihän minulla edes ollut sydäntä luulin että oli..luulin että rakastin luulin että rakastin mutta ei se voi olla niin koska olen pahan alku ja juuri, niin enhän ole voinut rakastaa. Enhän ole edes ihminen. Luulotautinen paska.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eiootekemistä kirjoitti:

Pitäis murskata oma sydän, ai niin unohtu, että sehän on jo murskattu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu