Homoeroottinen uni

Enne-uni-vai-pelko

Olen töissä porukassa, jossa on vain miehiä, tähän asti se on ollut ihan OK. Mutta nyt tilanne on muuttunut, en osaa suhtautua asiaan enää yhtä luontevasti. Olen alkanut nähdä unta, joka on toistunut jo muutaman kerran. Unessa yksi työkaveri etsii minua, että voisi antaa selkäsaunan. Minä jopa näen kuinka hän kulkee monihaaraisen koivupiiskan kanssa ympäriinsä ja minä joudun olemaan piilossa.

Lapsuudesta en muista mitään piiska-asioita sattuneen kohdalleni, mutta naapurin pojan selkäsauna on vuosien jälkeen noussut muistikuviin. Olin hyvän matkaa toisellakymmenellä, kun satuin näkemään, kuinka ikäistäni napurin poikaa vietiin sisälle. Avoimesta ikkunasta alkoi kuulua pojan hätääntynyttä puhetta ja marinaa. Tajusin kyllä, että siellä valmisteltiin piiskausta ja kohta sen paljasti sisältä kuuluva parku. Jossain vaiheessa murrosikää, tuo piiskaaminen alkoi kiehtoa minua niin paljon, että mietin mitä minun pitäisi rötöstellä, että joutuisin kaverin isän kuritettavaksi.

Aikuisiällä en ole huomannut minkäänlaista kiinnostusta asiaan. Jotkut sanovat, että enneunen näkee monta kertaa, itse uskon, että uni tulee alitajunnan peloista tai toiveista. Mutta tuon työkaverin kohtaaminen nolottaa.

0

318

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Minkä ikäistä ikävöit?

        Minkä ikäinen hän on ja mitä hän sinulle merkitsee/merkitsi?
        Ikävä
        89
        1911
      2. Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.

        https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten
        Maailman menoa
        406
        1908
      3. Olet hirvein ihminen kenet olen tavannut.

        Olet järkyttävä.
        Ikävä
        99
        1826
      4. Koko familia taas lehdissä jauhamassa vanhoja asioitaan

        Nyt menee familialla lujaa. Martina ja äiti MeNaisissa (taas) ja Esko IS:ssa. Kuinkakohan monta kymmentä kertaa nuo sam
        Kotimaiset julkkisjuorut
        380
        1785
      5. Aika pieni se on

        Joku sanoo että matala on suihku. Säätöä tarviaa nyt ruisku, että se ruiskuaa korkeudelle valopylvään Näin saamme näht
        Haapavesi
        59
        1418
      6. Taas syytöntä ja rehellisintä rangaistiin

        Ja vielä 13 000 euroa kaupungin oikeudenkäyntikuluja maksuun. Lisää tällaisia päätöksiä.😀
        Haapavesi
        51
        1394
      7. Heh, Irvi-Riikka vie duunareilta nyt arkipyhätkin

        Voihan saksilla näköjään leikellä kalenteriakin. Irvi-Riikalla ne osuivat arkipyhiin. Että sellainen duunaripuolue 😆
        Maailman menoa
        298
        1222
      8. Sinun ja kaipaamasi törmääminen

        Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?
        Ikävä
        97
        1096
      9. Kiitos siitä

        Kiitos siitä hahmosta jonka loit, ja jonka sain tuntea, ja kutsua ystäväksi. Se oli hyvä tyyppi ja siihen oli helppo rak
        Ikävä
        51
        1040
      10. vinkki miehille

        Jos on ollut erimielisyyksiä ja sun käytös on satuttanut naisya, et voi palata takaisin kevyesti niin kuin mitään ei oli
        Ikävä
        173
        1035
      Aihe