Hyvä Kari!

Karikin sen tietää, että vain linukshihhulit käyttävät vindovsia.

Linuxihan on tietokoneen käyttöjärjestelmä!
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Hei pikku Jallu, Linux on sinulle linuks, Mac on sinulle Makintossi tai häkintossi, Womdows on sinulle vindovs mutta muille ne on oikein kirjoitettuja.

Äänestä
  • Vain sinä olet Jallu! Vain Windows on vindovs ja linuks! Älä pidä muita linukseja kuin Vindovs!

    Äänestä

  • Tässä nähdään taas vindovsin toiminta, kun jokaisessa viestissä on kirjoitusvirhe.

    Äänestä

Onko tämä niinsanottu kari sinun bestis kun se on aina sulla mielessä ja viesteissä?

Äänestä
  • Kyllä konitohtorin kiinnostus "karia" kohtaan on ollut hieman ylikorostunutta jo pitemmän aikaa......†
    Mutta hänen hieman kyseenalaisen seksuaalisen suuntauksenhan me jo tiedämmekin...†

    Äänestä

  • Aloittaja

    Konikari_tuhoo kirjoitti:

    Kyllä konitohtorin kiinnostus "karia" kohtaan on ollut hieman ylikorostunutta jo pitemmän aikaa......†
    Mutta hänen hieman kyseenalaisen seksuaalisen suuntauksenhan me jo tiedämmekin...†

    Minä taas näkisin, että tuo ylihihhulointi on lähinnä peittelyä homoudellesi......† Homot nimittäin käyttävät vindovsia.

    Äänestä

  • Hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihi.........†
    Tubutin tuhoo......†

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tri-vindovs-mieli-ala kirjoitti:

Karikin sen tietää, että vain linukshihhulit käyttävät vindovsia.

Linuxihan on tietokoneen käyttöjärjestelmä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu