LiteOn 16x IDE DVD+/-RW Dual Layer

Kannattako ostaa tällaista DVD-asemaa 65 egellä? Miten luotettava valmistaja tämä Liteon on? Onko kenelläkään kokemuksia?
2394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tietääkseni tuo LiteOn asema oli voittanut Tietokone lehdessä DVD-rw asema vertailun, joten eiköhän se hyvä sijoitus ole, kun vielä saa noin halvallakin.

Äänestä
  • kiitoksia tiedoistasi. Pitänee varmaan käydä ostamassa mokoma vekotin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matti kirjoitti:

Kannattako ostaa tällaista DVD-asemaa 65 egellä? Miten luotettava valmistaja tämä Liteon on? Onko kenelläkään kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu