Ei mitään hupi kurvailua vaan aina jonkinmoista hyötyajoa. Pieniä puukuormia ,umpikärry maa kuskausta yms Kallis on mutta hyvä maksaa vai onko jotain huonoa tuossa arcticikssa?
Arctic cat diesel? puuhommiin yms järkevään
5
175
Vastaukset
- nuss
Ei ole ohjaustehostinta kuten uusissa bensamalleissa, miten mahtaa käynnistyä pakkasella. Varmasti yhtä laadukas kuin polaris tai can am .
- Dieseljeeees2
Ohjaustehostin on varmasnkin hyvä olla mutta ei ole joten ilman pärjättävä tai odotettava josko tulee. Ei kyllä jaksa nyt kovinkauaa odotella vaan ennen vuodenvaihdetta osto että saa pari kuormaa hakea ennen paksua lunta. Hondan uusi t3 on vaihtoehtona mutta eipä sitäkään ole vielä myynissä. Tykkään kyllä dieselistä ennemmin. En nyt lähde merkkiasioissa pidemmällä vänkäilemään olen ns aikuinen vaan lukkoon on lyöty nuo kaksi ja jompinkumpi tulee.
Onko tuon vetotapa lukot kunnollisia? Tarviiko teettää jos mahdollista joku lisämuutos? - hartiatehostustoimii
Ohjaustehostin. Saako siihen toisen mallin ohjaustehostimen asennettua? muissa arcticcateissa on joten onko liki" bolt on" tyylin asnnus mahdollinen?
- Dieseljeeees2
Hondalla nyt ajeltu ja on hyvä.
- Jutustelija1
Aloitin 6-vuotiaana mönkkäröinnin enkä ole ikinä kaivannut ohjaustehostinta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762217Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe381786Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi131547Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371289Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631277Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191102Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621033- 61994
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja106708