Ollakko vai eikö olla?

Hei vaan kaikki varkautelaiset mussukat! Sellasta vaan tässä mietiskelen että onko varkaudessa oikeasti ketään homoja? Jos on niin voisiko laittaa nimen tai kik- nimen tai jonkun josta voisi teidät tavoittaa :)
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

käyppä kaupungintalolta kyselemässä, sieltä saattas löytyä.

Äänestä
  • Ei kaupungintalolla ole homoja..pelkkiä huhuja.

    Äänestä

Nastolassa on varattu homo, tangokuninkas vm2015!
Yritäppäs iskeä, voit vaikka onnistua, onhan blondikysymyksessä! Lähellä Lahtea siis!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ujohomppeli kirjoitti:

Hei vaan kaikki varkautelaiset mussukat! Sellasta vaan tässä mietiskelen että onko varkaudessa oikeasti ketään homoja? Jos on niin voisiko laittaa nimen tai kik- nimen tai jonkun josta voisi teidät tavoittaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu