Olen vaalea vaakanainen, keski- ikäinen.
Ei ole rakkautta, ei miestä. Vuodet kuluneet. Onko hän tulossakaan elämääni?
En väkisin löydä
6
190
Vastaukset
- kahdelle_paikka
Löytäisikö joku jotakin uutta minulle?
- Kahdelle_paikka
Olen ihastunut mieheen, itseäni nuorempaan. Hä tietää yhteystietoni, lupasi ottaa yhteyttä. Viikkoja mennyt eikä mitään kuulu.
Alan olla hyvin surullinen ja tuntuu etten kelpaa kenellekään.
Muutama mies joita olen lähestynyt vuosien aikana jättivät minut myöskin vain odottamaan heidän yhteydenottoa.
Yhä odotan..
Näkyisikö paisteen tapaista?
Kääntyykö tuuli enää kohdallani? - Kahdelle_paikka
On aivan hiljaista täällä..
- Kahdelle_paikka
En valikoi henkilöä tulkitsemaan. Kiitän jo etukäteen vastaajaa.
Nostin kortit sinulle. Tiedoksi, että käytössäni on vain Osho Zen Tarot eikä ns. normaali tarot pakka, joten tulkintakin on sen mukainen. En ole kovin usein tulkintoja lisäksi tehnyt, joten suhtaudu tähän tulkintaan pienellä varauksella. En missään nimessä ole mikään ammattilainen tai asiantuntija.
Nämä sinulle tulleet kortit kehottavat sinua rentoutumaan niin että elämä voi sujua omalla painollaan. Kortit kehottavat unohtamaan menneen ja tulevan ja keskittymään sen sijaan siihen mitä tällä hetkellä tapahtuu. Elämä on täynnä mahdollisuuksia ja kun jätät turhan suunnittelun etkä ole valikoiva tai tuomitseva, nuo mahdollisuudet, tässä tapauksessa siis potentiaaliset kumppanit paljastuvat sinulle. Ole avoin uusille ihmisille joita elämä tuo eteesi äläkä välitä jos välillä tulee vastaan pettymyksiä. Jatka vain iloisesti matkaasi.
Lisäksi sinua varoitetaan luopumasta omista näkemyksistäsi ja olemaan rehellinen itsellesi. Et saa yrittää olla ovela ja ajatella parisuhdetta kylmän loogisesti järjellä, sillä jos mukana ei ole tunnetta se johtaa sinut tekemään puolittaisia ratkaisuja ja puolittaiset ratkaisut niin rakkaudessa kuin muillakin elämän osa-alueilla luovat vain hämmennystä. Kenties et ole näiden miesten seurassa oma itsesi vaan sen sijaan omaksut jonkinlaisen roolin? Tai kenties haluat olla kontrollissa elämästäsi niin tiukasti, että rajoitat jopa omien tunteidesi näyttämistä? Jos näin on, niin jätä tämä rooli ja tunteiden rajoittaminen taaksesi sillä aito rakkaus voi löytyä olemalla vain oma itsesi ja osoittamalla tunteesi muita ihmisiä kohtaan avoimesti.- Kahdelle_paikka
Hei ja suuren suuri kiitos sinulle.
Kyllä kortit kertoivat juuri niitä asioita, joista olen ollut tietoinen ja näitä asioita olenkin jo työstänyt jonkin aikaa.
Hyvin potkaisit minua jatkamaan samaa polkua :).
Auringon paistetta sinulle Furiosha.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p636141Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "813766Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242801- 232310
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol422221Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1621863Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v61689Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy85130281-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome201246- 301226