Saimi Hoyer löysi onnen Punkavedeltä

Miljonaari miehen, sienien ja nannyn hoitamien kakaroiden kanssa
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sitä äijää sieltä löytäny. Se paikkahan on joku Saimin lapsuuden kesäpaikka, jossa on viettäny lapsena aikaa mökkeillen ja halusi rakentaa sinne. Se äijähän on joku ulkomaalainen, jonka Saimi raahasi landelle mettän keskelle asumaan.

Äänestä

Tuskin yksikään näkökykyinen mies pystyy sen näköistä akkaa panemaan.

Äänestä
  • Oonko ainoo mies joka haluaa panna Saimia

    Äänestä

  • Todellakin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehkämyäsjiinaine kirjoitti:

Miljonaari miehen, sienien ja nannyn hoitamien kakaroiden kanssa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu