käyn kohta virtsalla

kyllä käyn
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

kävin ulostamassa

Äänestä
  • minä syön nyt

    Äänestä

mä oon kovalla, vatsa ei suostu toimimaan, mitäs nyt avuksi ?????????????????????????????

Äänestä
  • suolihuuhtelu

    Äänestä

Revin sulta kohta pään, kyllä revin.

Äänestä
  • Revin sulta kohta pään, kyllä revin. :)

    Äänestä

pääsit jo taas duunista?

Äänestä

Tuliko virtsaputkestas lihapiirakka?

Äänestä
  • lihpiirakat on nyt syöty.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämä_täältä_tähän kirjoitti:

kyllä käyn

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu