Osuskaupa HALVEKSII!

Mun mielestä soon yks huono jutska ko Osuskaupa HALVEKSII hintoja.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Meidän perheemme mielestä tuollainen halveksiminen on epäkorrektia ja kertoo halveksijoiden sivistymättömyydestä.

Äänestä

Joo meiäki mäilesti oo osuukupi jultski olu iteini kuulemas ku se ol hinnassa terrinei osuuskupo

Äänestä

Soon yks kans jutsakkasa kaulamakerti kuy ilo ku se antasi tajkaso koo haha juf kulemasa

Äänestä

Kuko ei halveksi ketän.

Äänestä

jutupasa olee nietäku jusukaupias ei sope lusiakaan itiselsa

Äänestä

Se olsa su mäilipätisi ku koku vae olli kasa juti ko loli ku9itehi nii etä sämä pati pasko

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paha.jutu kirjoitti:

Mun mielestä soon yks huono jutska ko Osuskaupa HALVEKSII hintoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu