nyt kuuntelen sitä

kun näimme viimeksi eikä se päättynyt hyvin , henkisesti olen oksentanut kuukauden

nyt ei mennä pellehermanni-musiikilla
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä biisi?

Äänestä

Ikävä kuulla tuollaista. Olen mäkin varmaan aika ujo myös. Aina tunne, ettei halua
häiritä ketään. Mutta periksantamaton olen kuitenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämä_täältä_tähän kirjoitti:

kun näimme viimeksi eikä se päättynyt hyvin , henkisesti olen oksentanut kuukauden

nyt ei mennä pellehermanni-musiikilla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu