kouvolan rata sunnustaina 19.07-15

tjrt

mikähän idiootti siellä oli töissä nurmikonleikkuukoneen kanssa???? ei järjen häivää siinä touhussa...ajeli koko päivän radan reunoja ulkokurvien puolella ja kaikenlisäksi leikkuujäte tietenkin radalle!
minkä h....tin takia siellä pitää reeniaikoina ajaa nurmikoita?? lisäksi tämä hyväkäs ylitteli koneellaan rataa miten sattui, hyvä ettei alle jäänyt!!
me olimme pikkupojan kanssa radalla, mutta näkyi siellä olevan vaihteellisiakin, jotka oikeesti menivät kovaa...mitä jos tuollainen laite poistuu radalta, ja yksi on leikkuukoneen kanssa ulkokurvissa metrin päässä radasta ajamassa nurtsia????

7

186

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 99999999

      Uskon, että jos olisit käynyt juttelemassa kyseiselle kaverille. Ois lopputulos ollut varmaankin huomattavasti parempi kuin se että täällä haukut idiootiksi.

    • V.ttuilunilo

      Miksi sanoa luonnossa asiallisesti nimellä, kun voi somessa nimettömänä v.ttuilla?

    • kauheeta

      Kertakaikkiaan vaarallista , osta kuule vaikka suunnistuskamppeet niin saat olla aivan rauhassa oravien kanssa , molemmilla suut auki samaan suuntaan käpy hampaiden välissä. Ja jos sataa niin voit laittaa sadekelin säätöä , ottamalla repusta saappaat .

    • Kiihdytysrata
      • Hukala.Net

        1495 metriä Haajamo


    • Hukala.net

      Haajamolle tiedoks,Että Virtsalmen Motorparkin kiihdytysradan pääsuoran on 1495 metriä pitkä kiihdytysradan.Ja Kiihdytys kilpailut mitataan aina 400 metriin asti.Jonka jälkeen ei mittauksia enää suoriteta.

    • samaamieltä

      Näin se on silloin tehdään kun talkoomiehet ehtii , homppelit saa mennä vaikka marjaan

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      23
      3093
    2. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      65
      656
    3. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      3
      613
    4. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      32
      561
    5. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      35
      537
    6. Mitä ajattelet

      Meistä nykyään.
      Ikävä
      36
      485
    7. Oletko varma

      Ettei meistä tule mitään?
      Ikävä
      40
      481
    8. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      3
      479
    9. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      3
      470
    10. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      17
      465
    Aihe