Kauhian näköinen opas.

Sellainen minulla oli. Olimme kaverini Paven kanssa saaneet oivan aatteen kännipäissämme ja ryhtyneet kilpasille siitä kumpi metsästää illan baarikiertueella rumimman naisen. Kaikkihan niitä nättejä saa...
Aamuhörpsyllä kämpillä likkasia sitten vertailimme kun jotain tyhjää puuhailivat. Kokeilivat juuri ostamiani kalsareita ja niissä keikistelivät. Sirpakoita toki olivat kumpikin; 3- kymppisiä mammoja ja nauravaisia. Ei tarvinnut näitä pajunvarsia opettaa eikä komentaa askareita tekemään, huomasivat heti mitä äijät olivat vailla. Se on sitä ammattitaitoa. Nauraen löimme Paven kanssa yläfemmat ja sovimme vetomme tasapeliksi.
Asustelimme Maken mestassa ja tilasimme illaksi saunan. Sehän on siellä katolla, näkymä kaupungin yli Siaminlahdelle on illalla kaunis. Itse löylyhuonekin on laatuisan avara; kahdella kiukaalla ja maisema- ikkunoilla varustettu. Rumatytöt eivät kertomansa mukaan koskaan olleet saunassa käyneet ja hieman kummastelivat kun piti riisuutua. Puolitiukan käskyn saattelemana lensivät pikkarit kuitenkin penkille. Istuivat ensin ujoina alalauteella. Eipä aikaakaan kun jo kellivät ylhäällä selällään jalat katossa ja riemusta hihkuivat. Katselinpa toisenkin kerran viehkoja likkasia; että osaa olla nainen kaunis! Söpöruskeat kaarteet hohtivat hämyssä.
Viilennysdrikkejä nautiskelimme lopuksi pyyhkeisiin kietoutuneina. Tyttöni omaansa raotti ja mitäs siellä olikaan? Oli laittanut orkidean kamelinvarpaaseensa! Pussata moiskautimme eikä mumeli enää näyttänyt lainkaan rumalta.

6

110

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pattijokelainen

      Sullahan on käyny tsäkä vaikka oletkin ensikertalainen: Yleensä sieltä pyyhkeen alta ponnahtaa tulppaani mukuloineen;-))

      • niinKäyHuaHinissä

        Tulppaanit mukuloineen ponnahtaa Hua Hinissä "tyttöjen" pyyhkeiden alta. Kysy vaikka Askolta.


      • pattijokelainen
        niinKäyHuaHinissä kirjoitti:

        Tulppaanit mukuloineen ponnahtaa Hua Hinissä "tyttöjen" pyyhkeiden alta. Kysy vaikka Askolta.

        Asko ei tunnustanu. löyty vaan kunnon elefantin korvat. Aafrikkalaiset, ne suuremmat.


    • sadomasokism

      Sellaasta se on, kiva että suomalaiset, nykivistä pakkoliikkeistä kärsivät taittovikaiset pallerotkin voivat mennä johonkin kisaamaan kumpi ostaa rumemman huoran. Täällä koti suomessa thaikku tytöt ovat niin ujoja, että harva kehtaa torille mennä mustikkaa myymään, mieluummin myyvät pilhua sisätiloissa kulhi suussa.

      • taivassalononni

        Jos oppaasi kertoo olleensa vasta 2kk Pattayalla töissä " kasöörinä?" ja hamuilee kikkeliasi suuhun, älä usko. Oraaliseksi on asia minkä tyttöjen kotikunnassa hoitavat nämä tulevat leidarit, poikien kesken. Jos taas "oppaasi" vaatii sinua tulemaan kakkareikään? Älä rakastu, Hänellä melko varmasti on amerikkalaiseen pornoteollisuuteen tutustunut Englantilainen poikaystävä, joka vihaa homoja. siksi että homot nussivat ihmisiä perseeseen. Hyvää lomaa kaikille, Thaimaan ystäville, tämä foorumi ei kerro oikeasta Pattayasta kenellekkään yhtään mitään.. Koe, näe ja rakastu, paikkaan josta olet lukenut pelkkää paskaa.


    • uglyspattaya

      Ja jos laitettaisiin kisa pystyyn rumimmasta suomimiehestä, niin nämä pattayan miehet olisivat aina kärkikahinoissa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2304
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      27
      1274
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      86
      1068
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      992
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      145
      939
    6. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      924
    7. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      893
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      823
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      813
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      50
      786
    Aihe