Emäntä vinku räväkkää avoautoa ja tästä löytyi!
http://www.kaeferumbauten-exoten.de/gallery/Ente.htm
Saiskohan tuon katsastettua?
http://www.kaeferumbauten-exoten.de/gallery/Ente.htm
Saiskohan tuon katsastettua?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Siinähän taitaa olla ihan kutosen kone? Jos olis joku V8 niin sitten saattais tulla vähän ongelmia.
On muuten helkkarin laiska kuutosen koneeksi, olin kerran yhden kaverin kyydissä jolla oli moinen ja ei ääntänyt/vääntänyt läheskään samallalailla kuin bemarin kutonen. Piti myös omalaatuista sätkätystä joten koneessa taisi olla jotain vikaa. En suosittele.
Vai on laiska kutos kone verrattuna BMW:n kutoseen.
Kyllähän kertomasi varmaankin pitää paikkansa mutta kun tuossa kulkimessa minkä kyydissä olit on varmaankin KUTOSEN kone,EI KUUTOS kone.
Niissä kun on semmoinen pikku ero että kutosen kone on 2-sylinterinen kuusisataakaksi kuutioinen bokserimoottori ei 6-sylinterinen xx-litrainen V-tai suora kutonen.
Kannattaisi varmaan perehtyä tuohon auto/moottori tekniikkaan ennenkuin menee antamaan suosituksia 2CV kutosesta.