Nyt Keuruulle pitää suunnitella ja rakentaa iso iso moskeija.islam imaameineen tarvii kokoontumistiloja.koraaneille suojatilat. minaareetteja pystyyn kiiruusti.
islam laajenee nopeasti,
14
<50
Vastaukset
- ääniheille
Taitavia politiikkoja immonen & halla-aho. ovat tavallisten suomalaisten asialla.
- imaaniok
Monikultturisuus sopii keski-suomeenkin vallan mainiosti.siitä vaan temppeli pappilanniemeen pystyyn,.
- Matti4321
Toivotan tervetulleiksi vaan lisää vaan näitä ulkomaalaistaustaisia ihmisiä Suomeen.
Meillä on kyllä varaa auttaa heitä.
Lisäksi he ovat paljon meitä suomalaisia ahkerampia ja vastuuntuntoisempia.- ahkeriaon
Tekevät myös ahkerasti raiskauksia ja muita rötöksiä.
- eivätteerikoksianiin
Prosentuaalisesti vähemmän kuin Suomessa syntyneet jos suhteutetaan maan väkilukuun.
- Vaimitä
Prosentuaalisesti suhteutettuna väkilukuun on mamu vankin määrä valta!http://www.vantaansanomat.fi/artikkeli/244365-ulkomaalaisten-maara-vankiloissa-kasvaa-vantaan-vankilassa-35-eri-kansallisuutta
- ajatelkaaitsekin
Ihan niin,kun Immonen sanoi kirjoituksessaan niin monikulttuurisuutta vastaan on todella alettava taistelemaan,että puhdas rotumme säilyisi.Ei ole kovin kummonen tulevaisuuden näkymä,kun tulevaisuudessa nuoret tytöt työntelevät,kuka minkin väristä naperoa vaunuissaan ja kadut täyttyvät mustista ja asutusalueet alkavat näyttämään slummeilta,ainakin isoissa kaupungeissa.
- tottaturiset
Tuo on aivan totta.Kohta on myöhäistä toimia,kun pakolaisia tulee Suomeen ovista ja ikkunoista.
- rasisti_idiootti_olet
vastasit siis itsellesi, tyhmä!
- otetaanselväägoogle
Ota huomioon,että noin puolet kansasta on kuitenkin sitä mieltä,että pakolaisia ei pitäisi hyysätä täällä lainkaan!
- ooohmyguard
Lisää mamuja ja namuja.yhteiskunta huoltaa.sujelee ja maksaa jälikiuunileivänkin.hyvä suunta.
- ooohmyguard
Lisää mamuja ja namuja.yhteiskunta huoltaa.sujelee ja maksaa jälikiuunileivänkin.hyvä suunta.
- bisnes--
Onhan näistä joillekin kehittynyt hyvä bisnes,esim Mänttässä toimiva Siivet oy hoitaa vajaata kahtakymmentä alaikäistä maahanmuuttajaa ja saa siihen valtiolta n,2milj vuodessa josta vuonna 2014 jäi nettovoittoa 250000 euroa.
- mamuttakashimbeen
suomeen alkoi vyöryä monikulttuuriväkeä v 1982 .ku SDP pressa koivisto ::kyllä se siitä .mara ja tarja halonen aukas loputkin rajat.voi voi nuita typeriä vasureita ja vihreitten takkutukkia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762240Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391792Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141563Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371295Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631287Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191106Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631041- 611006
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja107722