Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seksi raskaana olevan kanssa

En ole vielä päässyt kokeilemaan, mutta kuvien perusteella vaikuttaa aika hehkeältä puuhalta. EI siis minkään hirveen valaan vaan perus runsaan naisen. Jotain tällästä:
http://seksi.kuvakasa.fi/kuva.php?kuva=21
292315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

Tuo on sairasta syntymättömän lapsen häpäisyä laittaa kuvaa nettiin tollanen akka ei lapsia tartte

Äänestä
  • Löysin juuri suomi24:stä raskaana olevan joka antoi panna, maksoi 50 egee, spermat heitin tisseille ja mahalle.

    Äänestä

  • kojihuvg kirjoitti:

    Löysin juuri suomi24:stä raskaana olevan joka antoi panna, maksoi 50 egee, spermat heitin tisseille ja mahalle.

    Vain unelmissas onneton eunukki

    Äänestä

Muutamaa raskaana olevaan naista olen päässyt panemaan. Onhan ne ihania kun kiloja on tullut hieman lisää. Tissit ja nännit ovat turvoksissa. Hirveässä puutteessa tuntuvat raskauden aikana olevan. Mikä parasta voi panna paljaalla kun ei ole pelkoa että tulee raskaaksi kun on jo.

Äänestä
  • Naapurilla oli tulossa lapsi, mies oli komennustöissä kannoinjoskus kasseja kun huomasin masu kasvanut. Sirpalla oli kirkkaat siniset silmät saattoi katsoa pitkään silmiin kun puhui, kerran nauroi mitä ajattelet kun katsot noin katsoin takaisin sanoin haluaisin rakastella silloin katse kääntyi ja käveli kauemmas, olin lähdössä pyysin anteeksi sesoin ihan lähellä, näin vähän surua silmissä hyppäsi kaulaan ja suuteli kuiskasi saat jos haluat.
    Mentiin makuuhuoneeseen riisuttiin alasti Sirpa katsoi kalua hyväili ja liukui sängylle, kun pääsin sisään kuiskas minuööa haluttaa aina raskaana ollessa naitko minua aina kun voidaan.
    rakasteltiin kahdesti kiivaana, olin vieressä hyväilin ja suutelin kuiskas tätä kin haluan. Olin lähdössä suuteli ja käntyi selin menin viereen nostin hametta hengitys kiihtyi kuiskasin sinusta huokuu halu työnnyin takaa nojasi taakse ihanaa sinä vaistoat panin takaa aina juureen asti Sirpa huokasi aina kun sain pohjaan jalat vapisi laukesin sisään olin jonkin aikaa kuiskasin olet ihana. soittaa silloin kun sille sopii mene ottaa heti seljällään vastaan sanoo se on kiihottavinta kertoi että näki unta piti jalkoja polvitaipeesta ja miehet nai ei nähnyt naamoja vaan tunsi pieniä ja isoja kauja kun heräsi pieni kosketus ja sai ison orgasmin.
    Nain Sirpaa ainakin sata kertaa raskauden aikana en sen jälkeen hymyili jos kohdattiin.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Naapurilla oli tulossa lapsi, mies oli komennustöissä kannoinjoskus kasseja kun huomasin masu kasvanut. Sirpalla oli kirkkaat siniset silmät saattoi katsoa pitkään silmiin kun puhui, kerran nauroi mitä ajattelet kun katsot noin katsoin takaisin sanoin haluaisin rakastella silloin katse kääntyi ja käveli kauemmas, olin lähdössä pyysin anteeksi sesoin ihan lähellä, näin vähän surua silmissä hyppäsi kaulaan ja suuteli kuiskasi saat jos haluat.
    Mentiin makuuhuoneeseen riisuttiin alasti Sirpa katsoi kalua hyväili ja liukui sängylle, kun pääsin sisään kuiskas minuööa haluttaa aina raskaana ollessa naitko minua aina kun voidaan.
    rakasteltiin kahdesti kiivaana, olin vieressä hyväilin ja suutelin kuiskas tätä kin haluan. Olin lähdössä suuteli ja käntyi selin menin viereen nostin hametta hengitys kiihtyi kuiskasin sinusta huokuu halu työnnyin takaa nojasi taakse ihanaa sinä vaistoat panin takaa aina juureen asti Sirpa huokasi aina kun sain pohjaan jalat vapisi laukesin sisään olin jonkin aikaa kuiskasin olet ihana. soittaa silloin kun sille sopii mene ottaa heti seljällään vastaan sanoo se on kiihottavinta kertoi että näki unta piti jalkoja polvitaipeesta ja miehet nai ei nähnyt naamoja vaan tunsi pieniä ja isoja kauja kun heräsi pieni kosketus ja sai ison orgasmin.
    Nain Sirpaa ainakin sata kertaa raskauden aikana en sen jälkeen hymyili jos kohdattiin.

    Buaahaa spede Buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Buaahaa spede Buaahaa

    Katos piripääkin on vielä hengissä.Mut ei edelleenkään tolkuissaan.

    Äänestä

Kyllä raskaana olevista naisista tykätään. Tuokin kuva on sivuston katsotuin, paras ja kommentoiduin kuva. Upea kuva upea nainen :)

Äänestä

Hahaa vittu mitä ääliöitä "voi panna paljaalla kun on jo raskaana" joo voi mutta tauteja se ei ehkäse helvetin hönö...mistä näitä peräkylän pönttöjä sikiää

Äänestä
  • Ei ole tauteja tullut vaikka on paljaalla pannut ties kuinka montaa naista

    Äänestä

  • ddfsfds kirjoitti:

    Ei ole tauteja tullut vaikka on paljaalla pannut ties kuinka montaa naista

    Vaan ne naiset saanu kaikki taudit sulta ällötys

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Vaan ne naiset saanu kaikki taudit sulta ällötys

    Vittu oot sä oikeesti noin tyhmä.Siinähän sanotaan tauteja ei ole ollut.Mee idiootti Niuvanniemeen piipittää.

    Äänestä

On ihan parasta! Jotenkin tavattoman kiihottavaa! Ja vielä se, että meillä kaikki synnytykset ovat käynnistyneet samalla tavalla kuin raskaus on saanut alkunsa on hauska yksityiskohta. Samoin nuoleminen niin, että samalla pitää loppuraskaudenaikaisesta vatsasta kiinni, kivaa!!

Äänestä

On niitä tauteja mitkä ei anna mitään oireita miten voi nykyään olla noin tyhmää porukkaa ottakaahan asioista selvää sonnit!!

Äänestä

raskaana olevan naisen pipero on jotenkin turpea, pehmeä ja liukas, nainen on halukkaampi, homma on enempi 'nyt pannaan-pitkään ja hartaasti' meininkiä-jotenkin vapautunutta, verrattuna ei-raskaana olevan pamputtamiseen

Äänestä

Koita viimeisenä kuukautena lähetys saarnajaa. On muuten voimistelua onnistua tökkimään kun kova pallo välissä :)

Äänestä

Raskaana olevat ovat parhaita, varsinkin jos ne antavat vieraalle.

Äänestä
  • Sellanen muija ei pentuja tartte lapsen häpäisemistä

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Sellanen muija ei pentuja tartte lapsen häpäisemistä

    Eiköhän kaikki avioparitkin rakastele vaimon raskaana ollessa.Sehän on ihan luonnollista eikä siinä sikiötä loukata.Mut sulle kärttysellä kun on puute et ymmärrä sitä.Toivottovasti joku edes raiskais sut joskus.Ssisit miestä ja tuo vitun piipitys loppuis.

    Äänestä

On se, rinnat turvonneina ja pillu avoimena, feromonit mylläten! Olis onni ja autuus kun pääsisi jeesaamaan jotain raskaana olevaa puutteessa ollutta typykkää, sais laukaista sen pariin kertaan kielellä, selällään maaten maha pystyssä...täähän ei onnistu jos on viimeisillään, maha painaa liikaa, pitää olla kontillaan, tyyny mahan alla tukemassa ja pillu ihanasti avoinna...mutta näin tykkään nuolla muutenkin, siinä kiva lipsutella persettä myös ja lopuks naida...m45

Äänestä
  • Spedellä taas sekottaa buaahaa

    Äänestä

  • Moni raskaana oleva nainen kiimassa ja monasti myös puutteessa kun oma mies pelkää naida ettei lapseen satu. Sykologinen juttu miehelle, niinpä moni nainen panettaa puutteessa vieraalla. Kerran pannut laivalla varattua joka viidennellä kuullaa raskaana, nainen uskomattoman kiimassa, upeet turvonneet rinnat ja yllätyin miten pillu auki oikeien imaaisi kyrpäni sisäänsä. Yksi parhaista panoista.. M 36

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Moni raskaana oleva nainen kiimassa ja monasti myös puutteessa kun oma mies pelkää naida ettei lapseen satu. Sykologinen juttu miehelle, niinpä moni nainen panettaa puutteessa vieraalla. Kerran pannut laivalla varattua joka viidennellä kuullaa raskaana, nainen uskomattoman kiimassa, upeet turvonneet rinnat ja yllätyin miten pillu auki oikeien imaaisi kyrpäni sisäänsä. Yksi parhaista panoista.. M 36

    Se että mies pelkää naida raskaana olevaa naistaan, ei tarkoita sitä ettei mies pane sitä naistaan. Tietysti panee ja paljon paneekin, kun nainen on kiimassa. Pelko tarkoittaa sitä, että haluaa suojella lasta ja arvostaa naistaan ja raskautta. Pelko tarkoittaa sitä, että asiasta pitää puhua, niin tulee tietoa. Mieshän on usein ulalla raskauteen liittyvistä asioista. Pelko tarkoittaa myös sitä, että on naidessa varovaisempi, ei nussi niin lujaa vaan varovaisemmin. Ei ajattele vain pelkkää nussimista vaan syntymätön lapsi ja nainen sytyttää hellyyden tunteita. Eli kyllä naidaan vaikka suojelunhalu pelkoa herättää. Naidaan paljonkin. T. Vaimoaan rakastava 3 lapsen onnellinen isä ja tyytyväinen seksielämäänsä 🥳

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Spedellä taas sekottaa buaahaa

    Buaahaa spede Buaahaa!

    Äänestä

Seksi raskaana olevan kanssa on hyvää, etenkin kun on oma ihana nainen. Kantaa ylpeästi lastamme.

Äänestä

Tutuista naisista aika moni on panettanut itseään raskaana vieraalla, jos vaimon puheisiin on uskominen. Vaimoakin on vieras pannut raskaana. Vaimo tietää, että tuollainen kiihottaa minua ja kertoo tutuista joiden tietää antaneen vieraalle. Ei kovin reilua kavereita kohtaan, mutta hän tykkää kiusoitella ja kiihottaa minua. Vaimo kysyykin sitten usein tekisikö itsekin mieli päästä.

Äänestä
  • Nuorempana panin minäkin yhtä tyttöä joka oli tullu paksuksi ja jätkä lähti lätkii eikä sitä enää koskaa nähny,minä kuitenkin laskin sisälle monet kerrat.
    Sillon heti alotettiin kun tyttö sai tietää et paksuna oli,kyllähän sitä vitutti kun jätkä jäti,siks tahtokin panna eikä välittäny.

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Nuorempana panin minäkin yhtä tyttöä joka oli tullu paksuksi ja jätkä lähti lätkii eikä sitä enää koskaa nähny,minä kuitenkin laskin sisälle monet kerrat.
    Sillon heti alotettiin kun tyttö sai tietää et paksuna oli,kyllähän sitä vitutti kun jätkä jäti,siks tahtokin panna eikä välittäny.

    Yritin sentään käyttää pisteitä ja pilkkuja. Hyvä poika. Ensi kerralla onnistut jo varmaan vähän paremmin.

    Äänestä

Turunseudulta olen yrittänyt löytää odottavaa naista seksiseuraksi. Ei ole vielä löytynyt. Mahtaisiko satasen sponssilla löytyä?

Hansu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


IsoaMinulle kirjoitti:

En ole vielä päässyt kokeilemaan, mutta kuvien perusteella vaikuttaa aika hehkeältä puuhalta. EI siis minkään hirveen valaan vaan perus runsaan naisen. Jotain tällästä:
http://seksi.kuvakasa.fi/kuva.php?kuva=21

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu