voihyväsylvi

Citikkani hyytyi ylämäessä. Nyt rekkakuskit nauraa ohimennässä ei ole mukana edes sammakon keittämisvälineitä mukana.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se ei ole mikään ihme että hyytyy ylämäkeen mutta kun minulla hyytyi alamäkeen !

Äänestä

Ei auta muuta kuin aloittaa kurnutus ranskalaisittain niin kohta rupikonnia ilmestyy ja pääset sammakonkoipia syömään.

Äänestä

On näköjään avohoito-osaston nettipääte jäänyt hoitajilta vahingossa auki..

Äänestä
  • Uusi valelääkäri jälleen.Ei muuta kuin rautoihin tuollaiset huijarit !

    Äänestä

Karmeat kokemukseni citikoista sai minut hurahtamaan uskoon! Nykyään on allani aina luotettava Mosse. Venäjän rauta kestää. Nyt kaalisoppa maistuu ja sammakoita hoitaa Greenpeace takapihallani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pierrechak kirjoitti:

Citikkani hyytyi ylämäessä. Nyt rekkakuskit nauraa ohimennässä ei ole mukana edes sammakon keittämisvälineitä mukana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu