Tessu on malttamaton

Kennelniemi

Koskahan se koirien uimahalli oikeen aukeaa,vai onko ne avajaiset jo vietetty? Sotrilli on nyt halpaa rilli kuumaksi ja avajaisia viettämään, harmi kun en itse keksinyt noin hyvää bisnestä,mutta onhan se hyvä että uusia miljoonikkoja tulee luvialle. Hau hau uimaan,mistä niitä kausikortteja saa.

8

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rrrräyyhhh

      Toukokuussa PITI avata ovensa. Eli kai se auki jo on....

    • musti10

      Kesäkuussa avattu.

    • Lobstertube

      Heinäkuussa avattu.

    • rocky1

      Kysykää st:n prehjuilta.

    • Hahahahauuuhau

      Mistä tiedän ettei arvokas koirani saa mitään kirppuja sieltä kylpylästä. Tai siitä tiedän ei saa kunnen vie sitä sinne uimaan. Pitäisiköhän noita yötäpäivää haukkuvia koiria viedä uimaan ?

    • Koiratto

      Tällä saitilla on ennenkin todettu että:Kateuskin on ansaittava!

    • Koiratto

      Kuinkas sattuikaan!!!! YLE tv 2 ja Lounais-Suomen alueuutiset lisäsi eilen kateellisille vettä myllyyn,MAHTAVAA,MAHTAVAA,onnea koirauimalalle,todella hienoa julkisuutta.

    • Bisnesnero

      Ei siittä kirstuhun paljoa rahaa kilahda jos omia koiria uittaa, oletko koittanut uittaa niitä tiiliskivet jaloissa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      86
      5352
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      78
      4714
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      111
      3017
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      87
      2948
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      23
      2514
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      61
      2039
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      25
      1966
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1523
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      114
      1439
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      185
      1328
    Aihe