Minulla on diagnoosi kilpirauhasen vajaatoiminta, en tiedä vaikuttaaako asiaan, arvot viime mittauksessa s-tsh 4.84 ja a-ty-v 11.
Kuitenkin oikealta ohimolta olen lähestulkoon kalju, ja ripset tippuvat myös siihen malliin, että välillä on noin kymmenen ripseä yhdessä silmässä.
Kaikenlaista luontaistuotetta olen kokeillut, mutta milläkään en ole saanut tätä loppumaan. Mitään vinkkejä antaa, olisin kiitollinen? Ja olen keski-ikäinen nainen.
Hiukset tippuu oikealta ohimolta ja ripset myös
tunnen_itseni_rumaksi
0
288
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 203774
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit243169En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322375- 922149
- 221990
- 261642
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui411621- 321512
Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta
Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava5021463Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91424