Olin eilen raveissa

Eturivistä näki vitun hyvin mut takarivistä ei nähäny hevonvittuakaan.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mitäs P. Rovo?

Äänestä

<3 ikävä oli jo sua.

Äänestä
  • No ei mitään, no life. Viimene lomapäivä, laitoin saunan tulillle ja hain siwasta mäyräkoiran. Mitä sää?

    Äänestä

  • MK123 kirjoitti:

    No ei mitään, no life. Viimene lomapäivä, laitoin saunan tulillle ja hain siwasta mäyräkoiran. Mitä sää?

    Himoan sun munaas.

    Äänestä

  • kovaikävä kirjoitti:

    Himoan sun munaas.

    Painu helvettiin!

    Äänestä

söpöö. Anna pusu

Äänestä

Terveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Äänestä

Meeeetvurstiiiiiiiiiiiii !!!!

Äänestä

On vaarallisia essoja raveissa liikkeellä

Äänestä

Väärän sorttiset ravit, oikeissa raveissa tampataan ja ravataan itse :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MK123 kirjoitti:

Eturivistä näki vitun hyvin mut takarivistä ei nähäny hevonvittuakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu