Olen kova windowsfani ja suurtilallinen Rupusenperältä, Savonmutkasta, melkein etelä-Suomesta. Olen vain muutama sata kuukautta päälle 30 v. Etsin kivaa nuorta urheilullista naista kumppaniksi. Mielellään alle 25 v.
Kasvatan sikoja sillä niiden paskassa kasvaa komeat tomaatit, sekä tuhdit kessut ja hamput. Lisäksi sikojen varjolla saan kaupasta vanhat leivät ja parista ravintelista ylijäämäruuat. Leivistä saan hienoa kiljua ja muutoin ravintolaruokaa itselle joka päivä.
Tilaan kuuluu päärakennus, ulkosauna ja puuvaja, joka toimii nyt 12 sian sikalana. Loput tästä rintamamiestontista on käännetty perunamaaksi sillä en pidä ruohonleikkuusta. Joten pottuja piisaa kanssa.
Mukavuudet on kanssa lähellä. Kaivolle on lyhyt matka ja huussiin ostin sellaisen styroxi renkaan jotta nyt siellä kelpaa istuksia talvellakin. Kauppa ja posti on kävelymatkan päässä eikä niille ole matkaa kuin vähän päälle 25 km. Rauhassa täällä saa olla kun kännykät ei toimi tukiaseman puutteessa mutta lankalinja on ja tietokoneessa viimeistä huutoa oleva 56 kbs modeemi.
Olisi mukava jos osaisit käyttää windowsia kun en ole oikein saanut kirjoitinta toimimaan. Jotain kone valittaa jostain ajureista joita ei mukamas löydy.
Samoin olisi hienoa jos olet aamuvirkku, sillä itse tykkäisin nukkua kiljupöhnää pois, mutta sian perskuleet haluaa ruokaa aikaisin aamulla ja samalla pitäisi lapioida paskatkin ulos.
Tositarkoituksella [email protected]
Löytyykö kivaa windowstyttöä?
BigPigWindowsFan
5
<50
Vastaukset
- Debian__Mika_tuhhoo
Mika, nythän sinä.....† Alappas ryhdistäytyä....†
- pikpatpik
Pistän kuvan
http://www.stara.fi/wp-content/uploads/2013/07/sika.jpg
.- Karmaiseva__tubutin
Tuohan näytti ihan herkulliselle - Joulupöydässä.....†
- jfkajjjijlafjkll
Voiko siat ja winvajakit lisääntyä keskenään? Luulisin että yritystä ainakin on ollut.
- FuckingWindows
Vai on ristirunkkari alkanut etsimään naisseuraa. Tuliko riitaa sen emakon kanssa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475305Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "531857Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1361707Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella151619- 141385
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v41250No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol26124981-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171077Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771028Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60877