Olen 20v nuori nainen ja haluisin tietää onko muita naisia joilla on sama ongelma.
Eli en tunne oikeen mitään mielihyvää kun mies nuolee minua, vaikka olisikin kuinka kokenut.
Sama pätee yhdynnässä, välillä tuntuu ihan kivalta.
ollut ihan nuoresta asti.
Eli en tunne oikeen mitään mielihyvää kun mies nuolee minua, vaikka olisikin kuinka kokenut.
Sama pätee yhdynnässä, välillä tuntuu ihan kivalta.
ollut ihan nuoresta asti.
Vastaukset 3
Vanhimmat
oon 19-vuotias tyttönen ja mulla on aivan sama ongelma..se on ainakin mun mielestä todella ahdistavaa kun toinen yrittää ja yrittää ja lopulta hermostuu..kuulostaako tutulta??
ennen feikkasin että tuntuu hyvälle,mutta jäin kiinni..siitä ei seurannut kovin hyvää!!no..nyt voin lohduttautua ainakin sillä etten ole ainoa =)
saatko muuten orgasmin kuitenkin ihan normaalisti? minä en..
Mulla kans sama "ongelma", en tykkää suikkareista puolin enkä toisin. Joskus annan poikaystäväni iloksi mutten itse saa siitä mitään irti. En ole koskaan tykännyt, ehkä ensimmäisinä kertoina uutuudenviehätyksenä. Lähinnä tulee mieleen "paljonkohan kello on, mitä tekis huomenna" yms. Oon 23-vuotias, kohta kymmenen vuoden seksikokemus mutta tuntuu etten jaksa enää koko seksiä. Nyt kylläkin olen löytänyt ihmisen jota todella himoitsen..yleensä en kiihotu millään mutta tämän tyypin äänikin saa housut kostumaan. Ja tiedän etten ikinä koske häneen tahi hän minuun. Harmi. Koska voin kuvitella että osaisin nauttia myös suuseksistä tai minkälaisesta seksistä tahansa tän kans. Ehkä se on kiinni kumppanista.
kiva tietää että en ole ainut tän ongelman kanssa.
En saa orgasmia siis millään tavalla, en tunne mitään mielihyvää jos masturboin. Se enemmänkin vaan allöttää mua, eikä tunnu hyvältä.
Ois kiva mailailla ja vaihtaa ajatuksia, saisinko teidän mailiosoitteen?