Et ota mitään vastuuta

Lopeta itse jos et halua jatkaa
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

eli taasko väännetään ? mistä nyt ? sullahan meni sietokyky mun kaa ni miks oot täällä ?

Äänestä

Ei pidä paikkaansa mielestäni. Kannan vastuuta.

Äänestä

Älä huoli. Pian lopetan ehkä itseni : ) elämä on ikävää :D

Äänestä

Haluun mä.

Äänestä

en ole täällä
nukun parasta aikaa

Äänestä

Puhumattahan näitä asioita täällä selvitellään ja sotketaan vielä lisää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siitwnmistään kirjoitti:

Lopeta itse jos et halua jatkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu