tiedän että sinua "hieman" kismittää

etten ajatellut sinua käteen vetäessäni , mutta olet kuitenkin tärkeä ja rakas <3
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

pirä ny saatana se turpas jo tukossa

Äänestä

hahhahahahahahhahahahahah ei kismitä, ei aina jaksa ajatella yhtä ja samaa neitokaista:)) paitsi minä aina kyllä ajattelen sinua ja koko ajan.. pöksyt märkinä:)

Äänestä

Hyvää yötä tämä täältä. Nuku hyvin.

Äänestä

tässä ja nyt ei kiinnosta paskaakaan sun mielipiteet

Äänestä
  • hihihhihihihihihihihihihihi

    Äänestä

bye bye baby, siinä sulle boogieta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vain_sinulle_ kirjoitti:

etten ajatellut sinua käteen vetäessäni , mutta olet kuitenkin tärkeä ja rakas <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu