Eestiläiset, mamu-kysymys teille!

Länsi-eurooppa on hampaaton ja voimaton maahanmuuttajia vastaan, mamuille on annettu enemmän oikeuksia kuin kantaväestölle ja tilanne näyttää tosi pahalta :(

Miten Eestissä, aiotteko te laittaa somalit ruotuun vai teettekö niille tilaa?

Jos kyykytätte somalit ja muut välimeren mamut niin muistakaa levittää videomateriaalia Youtubeen, se nostattaa isänmaallisuutta koko Euroopassa missä mamuille ei saa sanoa mitään pahaa ja missä poliisilla ei ole toimivaltaa.

Aiotteko lyödä ne samantien maahan? Näyttäkää esimerkkiä koko Euroopalle miten täysjärkiset kansalaiset pistävät somalit ja muslimit ojennukseen!

Voiko teihin luottaa?
9261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Viro Euroopan rasistisin maa. Ei siellä mustamies/rättipää kauaa viihdy. Muistaakseni viime vuonna myönsivät jopa 9 turvapaikkaa pakolaisille. Maahanpyrkijät normaalisti käännytetään jo rajalla takaisin.

Äänestä

Eiköhän siellä vironmaallakkin näitä monikultturisti-hyysäreitä ole.

Äänestä
  • On , he ovat euroopanparlamentissa imeneet itseeensä suvaitsevaisuutta niin paljon että he uskovat jo siihen . Kristiina Ojuland , viisas nainen muuten , on sanonut että maahanmuutto Eestiin on peruuttamaton päätös . MUTTA esim, Siim Kallas ( mies ? ) on taas imemässä maahanmuuttajia ( mamu on sama sana eestin kielessä ) aivan täysillä . Ihan sama meno näyttää olevan Eestin maassa , ainakin tuet ovat hyvin paljon heikompia , mutta tämä vaan vauhdittaa muuttoa tänne suomeen tai sitten ruotsiin jossa asuvat skandinavian sairaimmat vihepunahyysärisuvaitsevat , eli suvakit .

    Äänestä

Se on hyvä että Eestiin tulee myös muitakin mamuja kuin vain suomen tulupagulaset..olen itse tummaihoinen ja muuttanut Eestiin, naiset on kauniita ja
pitävät myös tummaihoisista miehistä vaikka sitä eivät näytäkkään, lisäksi minulla
on kavereita norsunluurannikolta ja keniasta jotka mieltyneet Eestiin ja naisiin..meillä
on firmat sinne Eestiin perustettua kuten valkoisilla suomalaisilla, lisäksi olemme
aloittelemassa liiketoimintaa jossa autamme suomessa yrittäjinä toimivia kurdeja sekä arabeja yms aloittelamaan yritystoimintaa Eestissä, kovasti on kiinnostuneita...
saadaan Tallinnaan myös väriä suomalaisten kaljamahojen keskelle ja etnistä katukuvaa sekä oikeaa liiketoimintaa kun te kantasuomalaiset vain pyöritte
pöytälaatikkofirmojenne kanssa..ette osaa yhtään mitään!!

Äänestä

Ei ne somput Viroon tule kun ei ole sosiaalitukia. Kuka sen lapsikatraan ja viisi vaimoa elättäisi, ei somppu-ukko ainakaan. Suomessa asuntokin annetaan parhaalta alueelta pyytämättä, miksi siis edes hakeutua kehitysmaan tasolla elävään Viroon.

Äänestä

Virossa asuvat suomalaisetkin on mamuja, samoin Suomessa asuvat virolaiset.

Äänestä

Kuka helvetti nyt Viroon haluaisi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mamutkyykkyyn kirjoitti:

Länsi-eurooppa on hampaaton ja voimaton maahanmuuttajia vastaan, mamuille on annettu enemmän oikeuksia kuin kantaväestölle ja tilanne näyttää tosi pahalta :(

Miten Eestissä, aiotteko te laittaa somalit ruotuun vai teettekö niille tilaa?

Jos kyykytätte somalit ja muut välimeren mamut niin muistakaa levittää videomateriaalia Youtubeen, se nostattaa isänmaallisuutta koko Euroopassa missä mamuille ei saa sanoa mitään pahaa ja missä poliisilla ei ole toimivaltaa.

Aiotteko lyödä ne samantien maahan? Näyttäkää esimerkkiä koko Euroopalle miten täysjärkiset kansalaiset pistävät somalit ja muslimit ojennukseen!

Voiko teihin luottaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu