1. Jos olet eläinrakas, viet naisen alasti suolle ja sidot ranteet nilkkoihin että nainen on parempi pää pystyssä. Siinä hirville maukas nuolukolo.
2. jos olet ollut viihteellä, ota ja pistä alaston nainen sänkyysi vee levälleen niin saat siitä oivan kassityhjentimen myös kavereillesi. Krapulaseksiin auttaa aina nainen.
3. Tämä on vain tiedettä, ei konsti. Eli: mistä tietää että nainen luotiin vasta miehen jälkeen miehen kylkiluusta? -No, nainen on pienempi, kevyempi(myös suomalainen ja saamelainen ainakin jotkut), naisella on tyylikkäämpi muotoilu ja sisäänrakennettu malli.
Hyvää alkavaa syksyä. *tarpoo suolle tiirailemaan nuolukoloja*
Ps.: ..miehet muka marjastamaan menee, kakat! Miehet menee innolla metsään vain nähdäkseen/kokeakseen nuolukolojen ilot. ...marjastamaan...hah! Marjastamaan kyllä, ei marjastamaan ;)
Naiselle käyttöä.
Marjan_poimija
1
<50
Vastaukset
- HoitoAuttaaTuohonkin
Halvennat siis naisia ja fantasioit joukkoraiskaamisesta? Et ole tainnut saada naista sitten 80-luvun? Nyt laihikselle niin sullakin voi käydä flaksi eikä tarvitse kirjoitella synkkiä päiväkirjatekstejäsi tänne. xD
PS. Sinussa olisi hyvä varoittava esimerkkimaalitaulu feministiaktivisteille, varo vain ettet saa enemmän julkisuutta kuin toivotkaan, ihan omalla naamalla ja nimellä siis.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762260Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391801Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141581Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371303Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631296Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191111Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631052- 611012
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja108733