Onko mies kykenemätön, haluton vai mitä hel..ttiä tämä nyt sitten on?! Muutamia kuukausia sitten alkoi esiintyä seksuaaliongelma, jonka syytä mies ei itsekään muka tiedä. Ensin innostuu täysillä ja ottaa eteen, mutta sitten kun pitäisi ruveta hommiin niin ei tule mitään ja erektio häviää. Onko hyviä arvauksia?
Kykenemätön vai haluton
vaimoymmällään
3
170
Vastaukset
- 10cmlurppana
Joku jännittää, kysy mikä. Todennäkösesti jännittää jo et stondis katoaa ja katoaahan se sitte...:D
Pidättekö kiirettä panemisen kanssa. - vieläseisoomuttaeiusko
Pettää! Itsellä oli ex-vaimoni kanssa samanlaisia kokemuksia ja sain myös muilta vastaavaa tietoa. Nyt olen ollut vain itsekseni,koska en voi enää luottaa. Toivon,että saat asian järjestykseen.
- Miehenäsanon
Stressi, tupakointi, raskas ateria, alkoholi. Erektiohäiriön syitä on monia. Lääkäriin menisin. Ei ole häpeä käyttää erektiolääkettä. Elämäntapamuutoksista voi olla apua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja2155429NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1325024Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle
Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku214830Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1232065- 4031791
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a861660Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa
Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova141602Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann131481Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3791280- 891275