Kova on skodisti-vasureiden viha oikeistolaisesti ajattelevia länsiautoilijoita kohtaan. Itäpulkalla pitää yrittää jopa ottaa henkeä kanssa-autoilijoilta.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1437967969085.html
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1437967969085.html
Vastaukset 13
Vanhimmat
no niin, saapahan polliisitkin töitä, siitä pitää skodistit huolen. tosin poliisi on jo nyt ylityöllistetty resursseihin nähden.
Eikös se ollut Tatra tai ainakin Jalta?
Se kiilaaja oli muutoin Bemu ja se yritti kiilata minut tieltä.
Odotinkin jo, koska häirikkö-trolli postaa tämän linkin tänne. Häirikkö-trolli pitäisi saada hoitoon, koska näkee kaikissa uutisissa Skodan, vaikka näin ei ole.
Tällaista se Skoda-viha teettää.
Tuo on kyllä jo halpamaista toimintaa skoda kuljettajalta. Hengenvaarallista leikkiä!
Miten niin Skoda-kuski? Bemari-kuskit ovat kuitenkin suurempia sikoja kuin muut.
PS. hiero sinä vaan sitä omaa sikaasi..
Mikä siinä on väärin? Kai sitä pitää onnettomuuskohteessa hidastaa nopeus ja katsella, mistä kautta pääsee ohi. Törkeää, jos siitä vetää 80 km/h ohitse
Sori, meni väärälle osastolle, mutta ei se tee sinua tässäkään tapauksessa pössittömäksi. Missä siinä jutussa mainitaan, että se kiilaaja oli Skoda?
Trolli provosoi toisia ihmisiä tahallisesti sanomalla ilkeitä, tyhmiä tai muuten epäkohteliaita asioita. Trollin tavoite on saada mahdollisimman moni hermostumaan ja vastaamaan.
Kyllä nuo skodistit ovat röyhkeitä. Huh huh, onneksi tuossa selvittiin säikähdyksellä.
Se kiilaava auto oli muutoin Bemu
No sodistit vaan on sellaisia. Kateellisena yrittävät tehdä hölmöjä tekoja.
kamalaa terrorismia, skeidisteillä