Baarimatsit Thaimaassa

LKJYHRFDESWLKJHGF

Kuinka kehäraakkeja ne turistien kanssa baareissa "ottelevat" thainyrkkeilijät on? Toisn sanoen, pitääkö itse olla kovakin karju, jos haluaa yllättää yleisön ja lyödä isännän kanveesiin?

4

352

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fgHJKLÖLKJHgfdgh

      Haloo? Eikö kenelläkään ole kokemusta tästä???

    • Kehäkettuukko

      No, jos et ole pelannut jalkapalloa niin kuin käy jos otat matsin 40 vuotiaan alan harrastelijan kanssa ?
      Se peippaa sut vasemmalta ,oikealta ja vielä jalkojen välistä.
      Tasoeron takia ei se ota tosissaan ..

    • faland_ding_daeng

      Viikinki ei ole enää kertomassa, kuinka otetaan matsia Thaimaassa.

      3 ekaa levyksi ja sit se 10-hengen lauma jyrää sut.
      Ei mulla muuta.

    • muayboranii

      Taso vaihtelee. Muutamat kerrat baarimatseja katsoneena väittäisin että suurin osa niistäkin pieksisi vastustajansa melkein aina. jos haluaisi ja tämä tekisi hyvää bisnekselle.

      Säälittävin matsi minkä itse olen nähnyt meni suunnillen näin. Sakemanni pelkäsi olla kehässä, veteli silmät kiinni lyöntejä joissa ei ollut tippaakaan kaatoa. Thaikku rynni eteenpäin leuka pystyssä tekemättä mitään. Kunnes sitten 2 erässä thai päätti että nyt riittää ja hyppäsi kyljelleen kanveesiin.

      Säälittäväksi homman teki se että saku löi koko matsin aikana ehkä 15kertaa thaikku meinasi lyödä 2-3 kertaa mutta lopetti kesken kun sakulla ei ollut suojausta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      92
      6330
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      317
      5681
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      58
      3447
    4. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      12
      3295
    5. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      106
      2759
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      10
      1730
    7. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1710
    8. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      18
      1614
    9. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      187
      1192
    10. Toksinen ja negatiivinen kansa

      Samaan muottiin valetut
      Suomussalmi
      92
      1135
    Aihe