Kyllä saimme hänestä loistavan kansanedustajan.
Mukava tavallinen ihminen joka tulee kadulla juttelemaankin.
Hesassakin tunnisti vaasalaisen.
Mukava tavallinen ihminen joka tulee kadulla juttelemaankin.
Hesassakin tunnisti vaasalaisen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kyllä, paljonko maksaa sinulle palkkaa tästä suitsutuksesta, vai saatko pullon viiniä.
Mitä vihjailet oikein!
ANNAmme nämä kaikki sun herjaukset Marko Forsille ja poliisille.
Siitä tulee jälki seuraamuksia
tarkoitimme, että myös Jukkaa kohtaan tekemäsi herjaukset menee eteenpäin ja tiedät , että niitä riittää.
Vastasit väärälle henkilölle en ole aloittaja enkä tuxupaksu enkä rakkaan jukkas herjaaja. Tiedätkö että mulle riittää kaltaistes sekoilu ja se saa loppua kun seinään.
Niin sitä vaan tässä sivullisena mietin että miten annat ne herjaukset eteenpäin paperillako ne viet sille kamulles kun ei nää sivustot tallenna ip-osoitetta kaikista tuhansista viesteistä ja päivämääristä vieläpä kun ne tulee jostain prepaidista suurin osa?
Olet ilmeisesti kokoomusnuori räkänokka kun luettelet tuollaista tekstiä eikös se kamuskin marko ole kokoomuksen juoksupoika jolle itkette aina kun tulee jotain kokoomus vastaista väittelyä jossa ette älynnepuolesta pärjää koska olette pienipippelisiä itkupillejä?
Näytä nyt että olet mies ja osaat väitellä ja heittää lokaa ihan reilusti niskaan kuin iskäskkin kokoomusmafian iso herra jolla on munanjatkeena hieno porche.
Vai oliko se posse? Vitun ärrä vikainen?
Jälkiseuraamuksia on yhdyssana, mikä on sivistyksen ja promillentaso. Juappo.
Jälkiseuraamuksia tälle mielisairaalle kiusaajalle, en sua tarkoittanut.
Ei sössöttäjiä sössöttäjiä Kokoomuksen pikkupiliset rupinaamanilkit. Katsotaan kuka sanoo viimeisen sanan.
Voi voi, mitkä? En näe mitään herjaa?
Onko nyt joku vajakit vapaana viikko ?
Mistä näitä sikiää? Onko hutskilla avoimet ovet ja osastot tyhjäksi kesäksi kampanja. Vai pääseekö siellä kaikki kahelit koneelle. Apuva.
Vajekeilla yhä jotain ongelmia?
Vajakit varmaan luulee että kaikki negatiiviot tulee samasta lähteestä? Kannattaisko tarkistaa älykkyytenne testissä?