Aurismikulttuuri ei hyväksy syrjintää

488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

SUURKIITOS!!!

Mie tanssien suteni kanssa korpikuusen kannon alla, täällä on ihanan hiljaista ja vilpoisaa. :D

Äänestä

Oikein syrjintää ja väkivaltaa ei pidä sallia missään muodossa.
Normaalit, autistit ja ihan kaikki eli koko ihmiskunta ansaitsee kuolla pois tasapuolisesti, mutta rauhanomaisesti ja vapaaehtoisesti vanhuuteen päättäen taivalluksensa ihmislajina. Ihminen on hirvitys ja erehdys. Ihmisen vuoksi on rasismia. Toivon, ettemme lisääntyisi ja kuolisimme pitkäikäisinä ja lapsettomina. Jotta tavoite olisi mahdollismman vähän vahinkoa aiheuttava, lajin pitäisi kuitenkin hiipua vähitellen.

http://www.vhemt.org/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AspieKela kirjoitti:

http://www.hs.fi/paivanlehti/29072015/a1438057509222

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu