ylpeytesi ei anna periksi

edes palstoilla
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei ole ylpeydestä ollut tietoakaan :D hiukkasen humaaniutta reitille kehiin. Eikö juu.

Äänestä

Kosteus olikin sinun vaciinasta.
Sivusta vaan huomautan.

Äänestä

Tarkoitettu. Vastaukset sen mukaisia (huoh).

Äänestä

Anteeksi nyt vaan kun minulla on oma elämä ja harrastukset, asiat joista olen kiinnostunut, sekä haaveita elämän suhteen. Sekös sua kismittääkismittää?

Äänestä

Niin en tule sitä riemua sinulle antamaan.
Sitähän sinä yrität.

Äänestä

Aika nöyrää tässä on oltu. :)

Äänestä

On niin paljon mistä olla ylpeä. Ihmisten pitäisi olla enemmän ylpeitä itsestään. Ei kuitenkaan arrogantti. Terve itseluottamus huokuu hyvänä olona läheisiinkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin_nähty kirjoitti:

edes palstoilla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu