VäliMeri on Pullollaan!

mts1

€urooppaan tulevia pakolaisia!
Ottaako ne 15000 jotka eilen Helsingissä tanssivat Ps/Olli Immosen manifestia vastaan, tulevat pakolaiset luokseen asumaan?

16

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Fija.Immonen.sanoi

      Fija Immonen sanoi.

      – Olen Bosniasta kotoisin ja kahden muslimin kasvattama. Koen kuitenkin olevani ateisti. Mitä tapahtuisi ihmisarvoille, jos Euroopan muslimiväestö kasvaisi suhteettomiin määriin? Maahanmuuttajien keskuudessa esiintyy paljon naisiin kohdistuvaa väkivaltaa. Suomessa on jopa vakavasti puhuttu sharia-lain käyttöön ottamisesta. Tämä ei ole yhteensopivaa länsimaisten ihmisarvojen kanssa.

      • nain se on nähtävä!


      • kysynvaan
        metsamaapv1 kirjoitti:

        nain se on nähtävä!

        mita ne on naistensa pieksäjät jotka kuorossa huutaa Tuomiota Immoselle.


      • vastaanvaan
        kysynvaan kirjoitti:

        mita ne on naistensa pieksäjät jotka kuorossa huutaa Tuomiota Immoselle.

        neoh susia lammasten villoissa


      • alea-jacata-esth
        vastaanvaan kirjoitti:

        neoh susia lammasten villoissa

        v'ttu sinun monologejasi


    • Hukkuvaneekeri

      Kannattas puhkasta kumiveneet ennen kun rantautuvat meidän riesaksi.

    • EVLUT

      minimaalista ontuo mamujen kattajien joukko,vain 15tuhatta,ja annapuu

      • kyllähän ne jotka isä ja äiti elätää ja ne jotka sossun leipää syö eivätkä veroja ole maksaneet huutaa Immosta Ristille ja toivottavat muslimit-ynm tervetulleeksi, hehän eivät menetä mitään kun eivät ole sumen yhteiskuntaan mitään antaneet vaan paljon saaneet ja lulevat, että on sitä jaetavaa mussuilekin.


    • nyyt pakolaiset tukkineet Ranskan ja Englannin välisen tunnelin, paetessaan ranskan maahanmuutto viranomaisia, Eklannin Gameronilla kuula punasena, tunnelissa muutama poljettu pihviksi

    • pakolainen

      ei taida tuomioja asua lähiössä missä on maahan muuttajia hyvä on huudella puskista kun istuu mustan auton takapenkilla .herat ei hoida suomen asioita kun pitää istua koneessa matkalla prysseliin hoitamaan ählämien asiota miten saataisiin poloiset sijoitettua eurooppaan.

      • nain on!, oohaa se mahoton yhtälö suomen herroilla, reikkaan rahaa, pakolaisiin rahaa, oman maan infra täysi retuperälä ja voimistuu, rakennemuutoksesta puhutaan sosiali-ja tervvysuudistusta rustataan ties monesko vuosi tämäkin, yhteiskuntasopimuksella Sipilä kiristää, että jos ette taivu korotetaan veroja vähennetää apuja, summasummarum; tästä ei hyvä seuraa!, me suomalaiset tulemme käymään "Pohjanmaan kautta Mooses Sipilän johtmana, "Mooseksen sauva halkaisee kansan, mutta ei ItäMerta, vaan "Filisteliaiset tulee!


    • siipeilijät

      rasistit tekee työtä ja elättääperheen nämä monikulttuurin kannattajat elää meidän siivellä ja kulkee mielen osoituksissa .

    • kyyyllä

      Olli on hyvä mies vaikka onkin persus.Hänhän saa olla ihan ja juurikin sitä mieltä asioista kun itsestään tuntuu.Media koettaa nyt Ollin vaientaa,tämäkö se on sitä sanan vapautta.

      • hyistana

        Ensimmäinen kerta kun sinulla on henkilökohtainen mielipide johonkin asiaan joka paljastaa sinut rasistiksi. Joko on sisun jäsenkortti hankittu? Jos olet lukenut mediaa kerrotko mikä Sipilän kanta aiheeseen on?


      • kyyyllä
        hyistana kirjoitti:

        Ensimmäinen kerta kun sinulla on henkilökohtainen mielipide johonkin asiaan joka paljastaa sinut rasistiksi. Joko on sisun jäsenkortti hankittu? Jos olet lukenut mediaa kerrotko mikä Sipilän kanta aiheeseen on?

        ja ei. Mitäkö Sipilä. Olenko minä veljeni vartija tiedä vaikka veli olis minun.Vai että rasisti perusteleppa.Pöljä.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      45
      5080
    2. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      113
      1604
    3. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      48
      1269
    4. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      10
      1199
    5. Aleksi Rytilä

      Räppäri saa haluamaansa julkisuutta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      13
      1133
    6. 81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."

      Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1017
    7. Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan

      Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy
      Maailman menoa
      76
      979
    8. Kulukusuunnat

      Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v
      Kuhmo
      3
      895
    9. Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti

      Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah
      Ähtäri
      57
      789
    10. Junan alle

      Kuka päätti tai yritti päättää päivänsä jäämällä junan alle ja aiheutti sen takia veturikuskille ja muille traumat..?
      Kajaani
      27
      763
    Aihe